Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szánalmas szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szánalmas szerintetek, amikor a frissdiplomás büfészakos srác tinilányoknál akar menőzni a diplomájával és zseninek állítja be magát?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 10:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
34%
9-es: Én ELTE-ÁJK-n tanulok és a BME-seket vetem meg mélységesen, amiért nem ott tanulnak, ahol én.
2018. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 11-es,


Nem irtad milyen kepzesrol van szo. Doktori, osztatlan jogasz vagy munkaugyi es tarsadalimbiztositasi?

Utobbi bufe.

Csak azert utalni valakit mert nem oda jar ostobasag. Ha valaki tudna tanulni csak lusta vagy igenytelen es ezert nem teszi azt lenezem. Akkor is ha lepontozol. Csinald nyugodtan, de kepzettebb biztosan nem leszel tole.

2018. jan. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Irónia volt természetesen, csak érzékeltetni akartam mennyire unintelligens jellemre vall, amikor valaki ilyen hozzád hasonló butaságokat ír ki. Úgy látom be is jött. Őszintén szólva el se hiszem, hogy BME-s vagy, sőt, az érveid alapján csodálkoznék, ha bármilyen egyetemet elvégeztél volna, a megkeseredettség inkább egy kibukott diákot sugall. Ha valaki a lustasága miatt nem tanul, nem hozza ki a maximumot önmagából az persze valóban eléggé elítélendő, csakhogy ez nem tartozik ide.
2018. jan. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Valoban nem vagyok BME-s mert mar reg elvegeztem, de termeszetesen azt gondolsz amit akarsz.

Kar hogy nem irtad le mit tartasz butasagnak a 9. hozzaszolasombol.

Azt,hogy tisztelem aki a lehetosegei ellenere, magabol a maximumot kihozva elvegez egy ilyen kepzest vagy hogy lenezem aki kepes lenne tobbre, de inkabb henyelessel tolti az idot?

Esetleg azt hogy egy komoly mernoki, orvos, jogi vagy gazdasagi szakhoz kepest letezik olyan ami tizede munkaval abszolvalhato?

2018. jan. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Már elmondtam miért butaság. Tovább teljesen felesleges lenne magyarázni, itt mélyebben gyökerező világnézeti problémák vannak. De azért még annyit hozzátennék, hogy egy mérnöki képzést ne emlegessünk egy lapon orvosival vagy joggal!
2018. jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Valamelyiket végigcsináltad már?
2018. jan. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Párhuzamosan a kettőt. Ezért is nézek le mindenki mást, én szégyellném magam, ha csak a lábamat mennék lógatni mondjuk holmi mérnöki szakra.
2018. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!