Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szinte el sem kezdődött és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szinte el sem kezdődött és már is vége? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy sráccal nemrégiben megismerkedtem, fiatalabb nálam igaz,de sokkal érettebb a koránál(tényleg..)Elég messze lakunk egymástól,és még csak 2 hete ismerkedtünk meg.Eleinte írta hogy mennyire kedves aranyos szimpi lány vagyok,és szívesen meghódítaná a szivem stb..Mostanába meg alig beszélünk,és semmi ilyesmit nem is ír,és felrakott egy közös képet egy lánnyal..reménykedem nem a barátnője :S Viszont egyik barátnőm jóba van vele,és azt állítja hogy a srác teljesen oda van értem, folyton rólam beszélt neki,és hogy ahogyan rám néz a srác abbol le lehet venni hogy nagyon bejövök neki,csak mivel nagy a távolság nem tudja mit tegyen..Nos én nagyon szeretném ha valami komolyabb összejöjjön,de ha nem lép a srác akkor nemtudom.. gáz lenne ha én lépnék? És mondjuk hogyan kezdeményezzek én egy találkozót?Vagy egyáltalán mit csináljak? Nem szeretném ha ennyiben maradna a dolog :(
2010. jún. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem meg beszéljétek meg a dolgot. Tisztázzátok ki mit akar. Lehet nem akar belemenni 1 távkapcsolatba.
2010. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire lakik messze?Mert ha bnőd találkozott vele, akkor annyira mégsem nem?De jó lenne ha írnád, mert lehet h ha nagyon messze lakik csak rájött arra, h jobb ha bele se kezdtek
2010. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátnőm amikor találkozott vele én is ottvoltam,mert itt játszottak nálunk és kimentünk a meccsükre..csak én később mentem..és állítólag folyton kérdezgette hogy mikor jövök már.Amúgy olyan 1-1,5 órára lakik..
2010. jún. 4. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor azért nem merünk szeretni, mert félünk, hogy a másik nem viszonozza az érzéseinket. És sokszor kimondani vagy kimutatni sem merjük azt, amit érzünk, mert félünk, hogy ezzel kiszolgáltatjuk, megalázzuk magunkat, hogy elveszítjük büszkeségünket. Sok ember félti a büszkeségét, mert azt hiszi, hogy erény, pedig valójában az egyik legnagyobb akadály a szeretet útján. A büszke ember nem tud igazán szeretni. Mert igazán szeretni csak alázattal lehet. Van egy film, és benne egy jelenet: A lány evez a csónakban, a fiú áll a parton. A lány nem fordul vissza, és nem mozdul a fiú sem, csak néz a lány után. És közben a csónak egyre távolodik, és a lány és a fiú egyre messzebb kerülnek egymástól. És a lány nem néz vissza, és a fiú nem indul a lány után. Aztán évek múlva újra találkoznak. És akkor elmondják egymásnak, hogyan is élték meg azt az elválást a tónál. A fiú azt mondta: "Utánad akartam szaladni... Néztem utánad, és arra gondoltam, hogy ha visszanéznél, akkor utánad szaladnék. Csak arra vártam, hogy visszanézzél..." A lány azt mondta: "Szerettem volna hátrafordulni... Arra gondoltam, hogy ha meghallom a parton lépéseid hangját, hátrafordulok. Egy kis zajra vártam csak, a lépéseid hangjára..." Hát így van a büszkeséggel. Az embernek néha döntenie kell: a büszkeség fontosabb-e számára vagy a szerelem..?
2010. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!