Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nekem tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nekem tetszik! Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez attól, függ, h. milyennek ismerted meg, mert ha visszahúzódósabb, akkor nem lenne célszerű lerohhanni... próbálj vele beszélgetni, mosolyogj rá és nézz a szemébe, szemezzetek, v. stíröld látványosanés közben gonoszul mosolyogj :D:D:D (nekem bejön, én is csaj vagyok...:P), v. próbáld megnevettetni! ^^ ezek után veszi a lapot, és lépni fog ;) sok sikert:)
2008. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

haverod a lány? vagy csak látásból ismered?

ha már jóba vagytok sokkal egyszerűbb a dolgod, hívd félre nézz a szemébe és őszintén mond el neki mi a szitu :)))

de sz.tem a lányok nagytöbbsége a belevaló, határzotott srácokra bukik szal ne lássa rajtad, h így parázol :)

ha esetleg nem ismernéd a kiszemelt lányt, derítsd ki például az msn címét, vedd fel hogy megszeretnél vele ismerkedni a többi meg majd jön magától..

2008. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
OKÉ! KÖSZÖNÖM A TIPPEKET!:D
2008. okt. 25. 19:33
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
A száddal.
2008. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
wow kösz!
2008. okt. 25. 20:45
 6/8 A kérdező kommentje:
kül.a kérdés az hogy hogyan nem mivel?
2008. okt. 25. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát mindenképp hivd félre és ott mond meg neki és ha te mégsem jönnél be neki akkor ha rendes nem pletykálja el a barátnőinek és ha mégis nem érdemelt meg téged.Szóval csak egynesen mond meg amugy nekem egyszer ugy vallota be egy fiu hogy tetszem neki hogy orán leveleztünk és megkérdezte nekem ki tetszik és akkor mondta el hogy hát neki én de nekem nem nagyon ött be igyhát mondtam hogy bocsi de ebböl szerintem nem lesz semmi de ne haragudj rám és azóta barátok vagyunk :D szóval hajrá :):D
2009. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Igaza van az előttem levőnek hívd félre és beszélgess vele sokat ismerkedj meg vele és ha tetszel neki akkor fog veled beszélgetni és kérdezd meg hogy hány órája van a suliban és kísérd haza ha nem lakik olyan messze mondjuk én bárhová elkísérném azt a lányt akit én szeretek de nem is ez a lényeg ha pedig járni is akarsz vele akkor akkor hívd el sétálni meg ahova épp van kedve menni és egy idő után meg is kérdezhetsz tőle bizonyos dolgokat például hogy szeret e és mit gondol rólad és ha már úgy gondolod hogy ő is szeret és eléggé megismertétek egymást akkor kérdezd meg tőle hogy járna e veled és biztos igent mondana de ha nem akkor meg légy férfi és csinálj úgy mint ha misem történt volna és várj még vele egy kicsit hátha legközelebb igent mond és addig is vidd el fagyizni hívd el sokat sétálni sokat beszélgessetek és próbálj sok időt fordítani rá ha meg igent mond akkor szeresd is őt hogy érezze hogy van akire mindig számíthat utána meg már tudni fogod mit kell csinálni.Hajrá!!!!!!
2010. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!