Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinder? Megéri kipróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsirdagadék_ kérdése:

Tinder? Megéri kipróbálni?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy három év hosszú kapcsolatomnak, és fontolgatom, de nem tudom, megérné-e.

Tapasztalatok, vélemények, sztorik, akármi gondolat?

Továbbá egy konkrétabb kérdés: Komoly kapcsolatot lehet ott találni?

22/F


2017. dec. 28. 11:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Akik szidják a Tindert és a hasonló alkalmazásokat elfelejtik, hogy ugyanazok az emberek vannak ott is, akik minden nap szembe jönnek veled az utcán :) Manapság az egyik legelfogadottabb és legnépszerűbb ismerkedési forma és mivel csak azzal tudsz beszélni akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak, kisebb az esélye az elutasításnak :) Én mindenképp ajánlom, hogy próbáld ki, én is ott ismertem meg a páromat :)
2017. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
72%
Ja és lehet, hogy felszínes, mert kép alapján döntöd el ki tetszik és ki nem, de gyanítom a szórakozóhelyeken is külső alapján választod ki melyik lányt szólítod le :) Igazából nincs sok különbség :)
2017. dec. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11&12, köszi a véleményt!

Megkérdezhetem korod, nemed?

2017. dec. 28. 15:04
 14/22 anonim ***** válasza:
36%

#5

Miért lettem lepontozva? Én nem átlagos vagyok, hanem kicsit átlagos feletti, de még így is alig vannak matcheim. Akikkel matcheim vannak, azok pedig általában duci nők, akik egyáltalán nem tetszenek. Ne értsétek félre, nincsenek hatalmas igényeim, csak épp a ducik nem tetszenek, ha belegebedek, akkor sem.

Ráadásul ha néha napján lesz egy egyezésem egy átlagos vagy kicsit jobban kinéző nővel, és ráírok, vissza se ír. Vagy ha visszaír, találkozni vagy tovább beszélgetni nem akar, pedig elég kreatív vagyok, nem a sablonos mizu, hogy vagy dumákat nyomom. Csak egyszer próbálná ki valamelyik nő, hogy milyen átlagos férfiként a párkeresés... Utána nem lenne ekkora szája.

2017. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Az a baj a tinderrel meg úgy az összes társkeresővel hogy rosszak az arányok, és a banda felé nem erre a célra használja. Kb 3-4 szer több a fiú mint a lány, és emellé hozzájön az, hogy a lányoknak minimum a fele nem ismerkedésre használja, hanem egonovelesre. Jól esik nézni nekik azt a rengeteg pasit akik mind randira akarják őket hívni. Átlagos férfiként örülsz ha talalsz egy normális lányt, nőként még nem tudod rendesen megismerni a másikat mert minden nap 10 új üzenetet kapsz.


A tinder ugye úgy működik, hogy csak akkor tudsz beszélni a másikkal ha kölcsönösen megvan a match. ( Lehet H lehet egyéb extra fizetős szolgáltatással, nem tudom ) . Viszont a lányok 3/4-e akibe belebotlottam elméletileg közös szimpátiával vissza sem írt, vagy már az elejen látszódott hogy nem ismerkedni vannak fent, meg sem próbálják megismerni a másikat. Pedig próbálom kiszűrni a cicababákat és értelmes kérdéssel kezdem, nem intim kepküldessel, mint sokan mások. Szóval összességében én nagyon nem vagyok megelégedve az oldallal, pont két napja toroltem.


Ennek ellenére összejöhet, volt már tinderes randim egy gyönyörű , kedves, intelligens lánnyal, aki tényleg párkapcsolatot keresett de szerintem elég ritka az olyan, mint ő.

2017. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
50%
29 vagyok és nő. Persze, én megértem, hogy férfiként nehezebb, de sztem nem is az lenne a lényeg, hogy 20 csajt fűzz egyszerre, hanem találj legalább egyet akivel elkezdhetsz ismerkedni, a többi pedig meg már ugyanaz mintha bármilyen más ismerkedés esetében. A nagy számok törvénye alapján pedig az nem lehet nehéz.
2017. dec. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
88%

#16

Igen, ez elméletben tök jól működik, de a valóság az, hogy azt az egyet is képtelenség megtalálni férfiként.

2017. dec. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem kitartás kérdése :)
2017. dec. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold. Próbálj meg inkább nem a virtuális világban ismerkedni. Lehet elutasítóak lesznek, de nem már, hogy a hülye Tinderen keresgélj, tényleg "húspiac". Az egyik barátnőm használta, de végül onnan lett párja :D
2017. dec. 29. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19

A lényeg nehéz, hogy nehéz megítélni. Ha késztetést érzel rá próbáld ki, de ha csak felvetetted az ötletet,mint utolsó reménysugarat ezen a terén( úgy értem más ötleted nincs már, amit elhiszek, és sajnálom,hogy rendes,normális fiúknak nincs párjuk) akkor hagyd a fenébe.

Kitartást :)

2017. dec. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!