Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ciki az olcsó randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki az olcsó randi?

Figyelt kérdés

Miért ciki randira mekibe menni, vagy csak egy kávéra vagy bárhová?

Akár kapcsolatban is. Miért ciki, kevés, ha az ember születésnapra csak egy csokrot kap, vagy csak a mekibe hívja el a párja, vagy csak egy sütire...


Mindketten dolgozunk, tanulunk, és bár nem állunk rosszul anyagilag, nagyon kevés időnk van egymásra.

Én értékelném, ha a párom ezt a napot velem töltené, nem baj, ha csak sétálnánk vagy csak egy kávéra hívna meg ajándék helyett. Amire szükségem van, azt meg tudom venni magamnak is.


(Jövő héten aktuális, de még nem tudni, lesz-e alkalma velem tölteni az egész napot. Én szerencsére szabadnapos vagyok)


24N


2017. dec. 13. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
az olcsósággal nincs baj,a gyorsétterem a vérciki szerintem
2017. dec. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Na, mi van rád még a benzinpénzt is sajnálták? :D
2017. dec. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Heart of Darkness ***** válasza:
87%
Szerintem nem ciki, de a meki-t én nem gondolom olyan helynek ahova elvinnék egy lányt a születésnapján, hogy kettesben töltsük az estét és együnk valamit. Van rengeteg szép és meghitt hangulatos étterem is ami közepes ár kategória és ott nem nyüzsögnének az emberek sem körülöttetek annyira mint egy mekiben.. Szóval véleményem szerint a meki elég alja hely, ha arról van szó, hogy elviszek egy lányt születésnapján vagy évforduló alkalmával valahova...
2017. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Ár érték arányban a meki sem egy olcsó hely. Főleg, hogy sokszor hosszú időt kell sorban állni, még nem is magyarázható azzal, hogy erre van csak ideje az embernek.

Egy kávézóval, csendesebb hellyel nincs baj szerintem, az nem ciki.

2017. dec. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem ciki, csak legalább olyan jól kell kinézni hozzá, mint a te párod.
2017. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Diavolino44 ***** válasza:

Nekem elso randi mindig kave vagy tea, nyaron fagyi es seta.

Nincs ebben semmi rossz.

En a mekit is szeretem, mert mivel dietan vagyok igy nem sokszor engedek meg magamnak ilyen csalasokat, bar en se vinnek randira csajt a mekibe az elso alkalommal.

2017. dec. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kávé, tea, ezek teljesen jók, sőt.

a meki azért már eléggé más... gyorsétterembe menni randira kissé röhejes. a meki nem is olcsó. egy menü van vagy 1500. ennyiért simán el lehet menni más más étterembe is. még olcsóbbat is ismerek, ami rohadt jó.

na jó, mondjuk egy meki párszázas ajánlatnál olcsóbbat nem tudok. :D

2017. dec. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek ciki valami, nem lehet mindennel és mindenkivel foglalkozni. Pláne nem lehet mindenkinek megfelelni. Pl a páromnak az tetszik ha rövid a hajam, az apósomnak meg az, ha hosszú. Na most akkor lehet mindenkinek megfelelni, vagy nem? :D

Törődj azzal, ami neked fontos. Ha neked nem ciki, keress olyan barátokat, társat magad mellé akikkel hasonló véleményen vagy. Szerinted festőként hol érdekel, hogy egy vízvezetékszerelő a minap lefikázta Picassot. Szerinted adok a véleményére? NEM. Ennyit

2017. dec. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!