Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, férfiak! Mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Mennyi ideig vacilláltok azon, hogy elhívjatok egy lányt randira?

Figyelt kérdés

Mondjuk, ha beosztásotok miatt ritkán találkoztok és akkor is csak futólag. Vagy ilyen helyzetben, hogy próbálnátok közelíteni a nő felé? (főleg egy olyan helyen, ahol nem szeretik, ha a munkások között kapcsolat van)

N


2017. dec. 12. 17:48
 1/3 Diavolino44 ***** válasza:
Ez helyzetfuggo, de kb masodik harmadik talalkozasnal, ha tudom hogy ugyis osszefutunk a jovoben.
2017. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én megbolondultam egyszer volt egy lány mindent végig gondoltam csak én egyre inkább a fejembe vagyok ilyenkor és egy idő után szinte én taszítom el a lányt mert meghülyít sose volt kapcsolatom úgyhogy ha kifogtál ilyet mint én akkor tök mindegy
2017. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Randizni nem de kozosen zabalni vagy kavezni elhivnam ha szimpi a kollega
2017. dec. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!