Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egy srácba. Ő 16 éves, én 15.Már régóta belevagyok zúgva..Nagyon megvisel ez engem, már 3kg-ot fogytam miatta.. Mi lesz ha nemet mond?

Figyelt kérdés
ugy érzem ha nemet mondana akkor vége lenne az életemnek..Ilyet még soha nem éreztem...Valahogy a tudtára szeretném adni.
2008. okt. 24. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi!

Kinézel magadnak másikat.

Mit gondolsz másnak nem mondtak még nemet?

Én még nem hallottam olyat,hogy belehal valaki abba,hogy nem tetszik másnak.

A helyesírásod,viszont kicsit gáz(bocs)

2008. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ő is csak egy ember és te is. mi van akkro ha nemet mond? semmi... ő is csak egy darab csont és hús tömeg mint mindenki más...


Ha tudtára szeretnéd, adni akkor ajánlatos ketesben valahogy elintézni, mert a tömeg sosem jó! Az ember tömegben állatta válik! Ez sajnos tapasztalat. Na szóval nyíltan meg mondod neki, hogy nagyon szerelmes vagy belé, és hogy nagyon tetszik neked.

2008. okt. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, gyűjts bátorságot és beszélj vele.Máshogy nem fog menni, ha nemet mondd akkor meg nézz más után, nem tetszhet mindenkinek, mindenki.
2009. szept. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!