Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon a főnököm miért nem néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a főnököm miért nem néz a szemembe?

Figyelt kérdés

Fél éve új főnököm van, helyes és kedves, igazi vezéregyéniség!

Az első pár hónapban semleges volt a viszonyunk, aztán baráti-közvetlen, de most azt vettem észre(és ez nagyon zavar) hogy ha beszélgetünk szemtől szembe, nem néz rám, inkább elfelé, a beszédet velem pedig igyekszik minél rövidebbre zárni...!

Máskor már talán le is zártam volna a dolgot azzal, hogy biztosan nem vagyok neki szimpatikus munkatárs, de most már sokadjára kaptam el a tekintetét mert éreztem magamon hogy valaki néz, hogy titkon engem bámul olyan szemekkel hogy attól teljesen zavarba jövök!

Én épp nemrég gabajodtam ki egy három éves kapcsolatból, tehát nem tervezek semmi pasizást, most inkább egyedül vagyok, amúgyis csak olyanokkal foglalkoztam komolyan akik komolyan is tetszettek!

SZóval hozzá nem közeledek flörtölve, próbálok minél semlegesebb lenni meg ilyesmi. Attól még vonzó férfinek tartom, de összezavar ez a furcsa elutasítás!

Ha nem akar tőlem semmit, miért figyel titokban?

Független, magabiztos fiatal férfi, azt sem hiszem hogy a főnök-beosztott viszony áll az útban, a cégünknél elég elterjedt dolog a "házon belüli" párkapcsolat!

Engem helyes lánynak tartanak, végsőkig hűséges típus vagyok, kerülöm a könnyű kalandokat. Talán ez az oka? Kíván, de nem hosszútávra?

Vagy mégis mi lehet a baj?


2010. jún. 1. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
micsoda probléma, hogy hogyan néz a főnök...hülye
2010. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az az oka, hogy még fél éve van ott. Vagy az hogy nem akar munkaidőbe erről veled beszélgetni. Vagy az hogy agyal még a dolgokon. Vagy csak a pozitivitásodra vár. De ha te nem akarsz tőle semmit se akkor hagyd a fenébe, lehet fél ilyen téren megszólítani. ÜDV23F
2010. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ez kész :D XD
2010. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert üveg???
2010. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A lényeg az ,hogy a kelleténél jobban kedvel és ezért nem mer a szemedbe nézni. De ne menjél bele ha van családja.
2010. jún. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Légyszi olvassátok el a teljes kérdést, írtam hogy független, és hogy én is vonzónak tartom!

azért nem flörtölök vele, mert elég friss a függetlenségem, és korainak tartom hogy máris szerelmes legyek...! Pedig tetszik a pasi, fergeteges kisugárzása van, de azt hittem ha ezt egyenlőre nem mutatom ki nyíltan, akkor nem is veheti észre!

2010. jún. 2. 02:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!