Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, akik csak a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, akik csak a szexre hajtotok! Komolyan érdekelnek titeket a lány hétköznapjai, tulajdonsága, szeretitek hallani ahogy nevet meg csak úgy beszélgetni is vele, ha csak a szex kell, és azt anélkül is megkapjátok hogy törnötök kellene magatokat?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
2017. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, halál komolyan tettem fel a kérdést...=D
2017. nov. 15. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak egy jelölt van és meg nem kapja, addig néhányan szívesen eljátsszák neked, hogy érdekled őket. Aztán utána mehetsz, amerre látsz.
2017. nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha szex kell, és az minden nélkül megy, minek energiát pocsékolni a többire?
2017. nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Igen, mi mindig, 8-10 órát töltöttünk együtt. Indításnak, akár két óra beszélgetés is volt:)) Családi, baráti, iskolai dolgok megbeszélése. Bár mi probléma, azt át beszéltük.

Ettől függetlenül, mind ketten, kristály tisztán tudtuk, csak barátság extrákkal. Mivel neki még komoly tervei voltak gimi után, én meg két gyerekes családapa voltam akkor.

2017. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért a ti helyzetetekben bőven ott volt az is hogy tudtátok hogy nem működne együtt.=) Vagy tévedek?
2017. nov. 15. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem tévedsz, én előre megbeszéltem, hogy a házasságom tökéletes, válásról, szó sem lehet. Na és a lány sem akart mást, még a sulikkal nem végez. Ezek, le lettek tisztázva, még az első csók előtt.
2017. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Én úgy vagyok ezzel az egésszel hogy szeretek több lánnyal foglalkozni. Alapvetően az összes nőmet szeretem, de nem egyenlő mértékben. Van olyan, akinek tényleg érdekel a sorsa, hogy mi van vele, igyekszem neki segíteni, és ezt általában vissza is kapom. Egy kicsit olyan, mintha a barátnőm lenne, de mégsem az. Másoknak viszont abszolút nem érdekel a sorsa, az egyetlen dolog, amit akarok tőle, az a szex. Nem érdekel az, hogy mit csinál, kivel merre megy, stb... Azt csinál amit akar, az ő élete, semmi közöm hozzá. De minden lány tisztában van a szabályokkal, mert elmondom neki.


A másik kérdésedre válaszolva: ha a lány vonzódik hozzám, akkor nem kell sokat tennem ahhoz, hogy megkapjam tőle a szexet. Elég ha szólok neki, vagy rámászok.

2017. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne is reménykedj, nem fog megszeretni azért, mert odadobod magad neki.
2017. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne legyenek illúzióid, csak a p.nádat akarja, a többit meg eljátssza.
2017. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!