Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk ilyen esőbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk ilyen esőbe?

Figyelt kérdés
mára szerveztem meg 1 randit 1 sráccal. De nagyon szakad az eső. Arra gondoltam h majd sétálgatunk, leülünk a parkba meg hasonlók. De az most nem lenne jó. Beülni vhova meg nem akarok mert ott nem önmagát adja az ember, meg nem csak ketten lennénk és a környéken csak olyan helyek vannak ahol nagy a hangzavar. Meg nem akarom h kiadjon rám pénzt és azt se tom h eszébejutott-e egyáltalán h hozzon pénzt. Hova menjünk?
2010. máj. 31. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
hát, ha nem akarsz pénzt kiadni, elég nehéz... mondjuk bemehettek vmi plázába, ott vannak kanapék, azokon el lehet ücsörögni és beszélgetni. de kérdezd meg őt is, hova akar menni, ebből kiderül, mire számított :)
2010. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
és hogy ha ő azt mondja h nem tudja?
2010. máj. 31. 13:16
 3/16 anonim ***** válasza:
Esetleg vmelyikőtökhöz nem lehetne? Ha nem,akkor sincs gond!Pláza sztem nyüzsis lenne,hol laksz?Nem kell pontos cím,csak város,falu?
2010. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
kaposváron belül. nem lehetne egyikőnkhöz sem mert most találkozunk először
2010. máj. 31. 13:20
 5/16 anonim ***** válasza:
Jaaa,netkapcsolat? Akkor nem vok kompetens,bocsi..-egy netlávellenpárti-
2010. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
mert?? nem sokáig lesz netkapcsolat
2010. máj. 31. 13:24
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát nemtudom - második talin a lánytól kérdeztem hogy hova menjünk mert xar idő volt és a városban ahol lakik semmi jó hely sincs. Én meg félve kérdeztem tőle hogy esetleg hozzájuk filmetnézni - azt mondta rendben, az anyja se bánja meg semmi - meg ő is szeretné csak 2. nap, ő se merte mondani hogy én mit gondolok :)

Ennek ellenére frankó kis este volt :)

Szóval kommunikáljatok egymással - az a legcélravezetőbb

22F

2010. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Na, sikerült az esős randi? Holnap nekem is lenne. Van javaslatod? Ti mit csináltatok, milyen lett?
2010. máj. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nekem nagyon jól sikerült:DDDD azt hiszem nagyon szimpi a srác. Akkor van bukta ha te beszélsz ő meg nem. Szóval ha nem találjátok a közös hangot
2010. jún. 1. 18:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Állatkerti majomház, elhagyott trafóállomás, barlang, számos opció van....:)
2010. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!