Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a jelenségről? Tényleg ide ócskult volna a világ? (Tinder)

Figyelt kérdés

A közelmúltban barátok biztatására kipróbáltam az alkalmazást. Hogy nyílt lapokkal játsszam, jeleztem az adatlapomon több nyelven is (hogy a számos feldobott külföldi is értse), intelligens stílusban, hogy kizárólag szexet keresek.


Jöttek is a matchek szépen, ám kb. a partnerek fele (mármint azoknak a fele, akik egyáltalán hajlandóak voltak visszaírni) rögtön jelezte, hogy "jajj, elnézést, ne haragudj, csak most olvastam el az adatlapod, engem csak szex nem érdekel".


Tényleg ide jutottunk? Annyi tiszteletet nem lehet megadni a másiknak, hogy max. 15 másodpercet rászánjunk az adatlapjára? Miért kell primitív droid módjára másodpercenként balra/jobbra húzigálni másokat pusztán pár kép alapján?


2017. nov. 9. 21:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Igen, eddig jutott.

A Tinder nem a romantikáról szól.

Elég ritkán olvastam el a pasikat match előtt. Tudom, kegyetlen. De érted, ha csak szex kell, akkor mit számít, hogy mi a hobbija? Na ugye, semmit.

2017. nov. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Tudod mi a bajod?


Túl nagy jelentőséged tulajdonítasz a matchnek.


Az nem egy készen kapott szervírozott dugópajti, hanem egy jelzés, hogy valakinek tetszel, valaki kíváncsi rá, mit is akarsz.


Az alapvető problémád, hogy hallgattál a sok idiótára, akik terjesztik, hogy a tinder szextárskereső. Jópáréve valóban az volt, a melegek szexpartnerkeresője. Majd átvették a heterok is szexpartnerkeresőnek, de ma meg kb 4 éve már csak sima társkereső. Gondolom lassan jutnak el alapból is az infók hozzád így le vagy maradva jócskán.


Csodát vártál, de ilyen nincs.


A tinder kifejezetten külsőre épülő társkereső, ahol csak azokkal kell szóbaállnod, akiknek tetszel. Nagyban megkönnyíti a férfiak dolgát, mert ha már a külső tetszés adott, már csak a közös célokat kell egyeztetni. Így nem kell mindenkire írniuk, mint a sima társkeresőkön.


Ha szexpartnert akarsz nem fog menni könnyen. 3xos férfitöbblet van mindenhol a neten, diszkóba sem egyéjszakásért ugranak le a lányok, de ittas csaj esetleg könnyebben kapható erre élőben, mint egy józan a net másik végén.


Könnyüszexért keress prostit.


Randivonalon elolvassák az adatlapod, de tinderen csak a match után, mert ennek a társkeresőnek ez a lényege. Amit én egyébként pártolok annak ellenére, hogy engem is néha leráznak, mert csak később veszik észre, hogy gyerekem van.


Szerintem tökjó, hogyha társkeresés a cél, csak a számunkra szóbajöhető embert kell megismernünk. Így pont olyan, mint élőben. Ott sem kell végighallgatnod azt, aki nem az eseted.

2017. nov. 10. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Alapvetően ott a probléma, hogy TE nem úgy használod, ahogy azt mástól elvárnád!

Olvasd el a csaj adatlapját, és akkor húzd jobbra (vagy balra, tudja fene, melyik a jó), ha az ő adatlapján szerepel, hogy alkalmi kapcsolatot és/vagy kizárólag szexre keres valakit.

Amíg te is beválogatod az összes csajt, azt is, aki egyértelműen a szőke herceget várja vagy férjre vadászik, addig mit vársz?

Tanulj meg szelektálni, és csak azokra kattanj rá, akik ugyanazt keresik, amit te nyújtani tudsz.

Tudom, hogy ehhez el kell olvasni egy pár adatlapot feleslegesen, de te is csak ezt várod el a másiktól.


Az pedig elég abszurd, hogy szerinted tiszteletet várhatsz el olyantól, aki csak maszturbálni akár veled. A kettő nem fér meg egymással. Egy nő sose fogja tisztelni azt, aki csak ba.szni jó, de másra nem.

Tehát aki el se olvassa az adatlapod, annál lehet esélyed. Aki legalább utólag ránéz, az lehet, hogy partnerként tisztelne, de nem fog tíz perc után a farkadra ülni.

Nem tudom, te ezt miért nem érted.

2017. nov. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
8%
Férfi vagy, vagy nő? Mert a nők egyáltalán nem olvasnak alaplapot, egyikük sem.
2017. nov. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Most attól eltekintve, hogy nekem sem fér be a csak dugás az életstílusomba, megértem a gondod. Tök mindegy, mit ír ki vki, azt a másik olvassa el igenis és tartsa tiszteletben, ne pazarolja a másik idejét. Mégis, mennyibe telik elolvasni a másik adatlapját? 1 perc max., ha nem írt kisregényt a másik. A tinderen fentlevő emberek nagy részének nem olyan fontos az ideje meg az élete, hogy ne tudjon ennyit rááldozni...
2017. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

#13 Ez nem egészen így van.

Vannak a fent levő hölgyek között olyanok, akik komoly kapcsolatra vágynak, szintén csak szexet keresnek, kötetlenül ismerkednének, vagy csak szimplán barátkoznának. Szóval széles a skála.

Én mindenkinek megnézem az adatlapját, a külső mellett az is befolyásolja, merre húzok. Csakhogy sokan üresen hagyják a leírást, így nem derül ki, mi a szándékuk. Ez egyáltalán nem gond, mindenkinek szíve joga eldönteni, mit s milyen mértékben oszt meg ismeretlenekkel, nálam azonban szerepel, így megvan rá a lehetőség, hogy a felesleges köröket elkerüljük, s a pusztán szexben nem érdekelt lányok megkíméljék magukat tőlem.

Nem az én hibám, hogy nem így alakul.

2017. nov. 10. 19:07
 17/22 A kérdező kommentje:

#15 A válaszod jelentve, ennek a primitív szexizmusnak, az ostoba sztereotípiáknak nincs helye egy fejlett, értelmes, haladó társadalomban.

Jól sejtem, hogy te lennél leginkább felháborodva, ha a vázolt szituáció alapján minden Tinder-használó nőt (sőt, az összes nőt) ostobának, felületesnek nevezném ? :)

2017. nov. 10. 19:14
 18/22 A kérdező kommentje:
Természetesen nem a jelenleg #15-ként szereplő hozzászólónak szólt az előző.
2017. nov. 10. 20:00
 19/22 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted. Te lenyitod mindenki adatlapját(fél perc), és megnézed a képeit(félperc). Így emberenként 1 percedbe kerül. 10 ember 10 perc. Ebből mondjuk egy embert húzol jobbra, mert tetszik és szexet akar(vagy nem utasította el azt). Így talán lesz egy ember(match), aki lefekszik veled 10 perc alatt.


Ha csak a képeit nézed végig(félperc) 10 embernek, az csak 5perc. Tetszik mondjuk 10ből 6, őket jobbrahúzod. Lesz belőle 3 matched(ez már eleve jóérzés, mert pozitív visszajelzés a külsődre), majd 3 a matchnek elolvasod az adatlapját(darabja félperc) másfél perc alatt, és amelyik nem zárja ki a szexet, annak írsz.


Így talán lesz egy ember, aki lefekszik veled 6,5 perc alatt.


Jó, az idő nem biztos, hogy mindig félperc, de gondolom a lényeg átjött.


10 embernél ez még nem durva különbség, de 100nál már jelentős.



Mondhatnád, milyen felszínesek vagyunk, miért nem csináljuk ugyanezt fordítva, hogy mindenkinek csak az adatlapját olvassuk el vakon, de egyrészt azért, mert olvasni több idő, mint megnézni egy fotót, másrészt a személyiség nehezebben jön át neten keresztül, mint a külső.


Na meg én személy szerint úgy vettem észre, hogy amíg 2 személyiség össze tud csiszolódni és rugalmasabbak az emberek, a szexuális vonzalmat az életben nem tudod felébreszteni, ha egyszer nem talál a másik dughatónak, ott bizony semmi sem lesz kemény.. és ez nem akarat kérdése, ez van.

2017. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Eleve erre épül az applikáció, nem baj? Erre a pár másodperces "megfigyelés+döntés" kombóra. Nem értem a problémádat.
2017. nov. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!