Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy kicsit bizonytalan vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kicsit bizonytalan vagyok. Mondanál véleményt, esetleg valami tanács?

Figyelt kérdés

Először is kérem, ne szóljatok le, tudom sok ember elítéli az ilyet. Játszom, más emberekkel, és történt pár hónappal ezelőtt, hogy bekeveredtem egy iszonyat jó társaságba, és összehaverkodtam a "vezetőséggel". A társammal, akivel a játékban egy poszton vagyunk, barátkoztam össze a legjobban. Vagyis épp ez az, hogy nem tudom. Mondta, hogy nincs igazán barátja, mert ő 6 éves kora óta játszik, és ezt nem értik meg. Néha úgy érzem, nyit felém, tök jól elvagyunk, néha meg mintha közömbös lennék.

Egyfolytában húzzuk egymás agyát, bár ma ezt sem figyeltem meg. Tegnap egy szituáció után írtam, hogy én jelentéktelen ember vagyok, amire az volt a reakciója, hogy ő most megsértődött rám ezért, és nincs igazam.

Van, amikor csak mi ketten beszélgetünk, akkor mindig hülyülünk, és picit olyan, mintha flörtölnénk, ha élőben tennénk ugyanezt, akkor mindenki így gondolná.

A problémám most az, hogy most mi van? Egyáltalán mit tegyek, hogy szorosabbra fűződjön a barátság közöttünk?


2010. máj. 31. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
He? Mi f@szt játszotok? Most ilyen Wow-os búzák vagytok vagy mi? Meg hány évesek? 6 éves kora óta játszik? Pedo vagy, he? Jelentéktelen vagy ő meg erre megsértődik? Mekkora geekek. Ha azt akarod, hogy szorosabbra fűződjön a viszonyotok, akkor add oda neki a kedvenc kardodat.
2010. máj. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem írtad le h ki a lány, hogy hányévesek vagytok, és hogy mennyire jöttök be egymásnak kép alapján.. nemártana ezt pótolni.. talán ugy írunk valamit
2010. máj. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk, és én vagyok a lány. Kép alapján nem tudom mi a helyzet, mert ilyesmikre nem akarok és nem is merek rákérdezni.
2010. máj. 31. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!