Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam, ha szeret egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, ha szeret egy fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki sokat foglalkozik velem,de nem tudom eldönteni,hogy miért.
2008. okt. 22. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

azt hiszem pont itt olvastam regebb ,es nagyon megtetszett igyhat leirom...

onnan ,hogy megforulsz es ott all a kezeben a csillagokkal amiket neked hozott le :)

2008. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ez te tudod, hogy pontosan mi a helyzet közöttetek és hogyan foglalkozik veled sokat. Azért valószínű, hogy kedvel téged és ebből akár szerelem is lehet. Szerintem gondold át, hogy téged is érdekel e a fiú és, ha igen és szívese ismerkednél vele közelebbről is akkor beszélgess vele és tereld a témát ez irányba és hagyd, hogy színt valljon neked érzéseiről/szándékairól. P.M.
2008. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
abból, ahogy rád néz. meg a tetteiből. gyakran meglep ajándékkal, ilyenek.
2008. okt. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle.Ez nem olyan mint az 'Amcsi filmekben', hogy jajj már megint mit akar? De ha zavar akkor mond meg neki, hogy haggyon.Ha meg nem akkor meg jöhet a _Szeretsz?
2008. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!