Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ismerkedni ilyen rendezvényeken?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagyon bevállalós típus,sőt pasizás terén inkább picit visszahúzúdóbb vagyok.

A rendezvény nagyon jó,minden évben megrendezik.Különböző műsorok szoktak lenni a színpadon (utóbbi években volt:Hobo,Takács Tamás blues band,Kovácsovics Fruzsi...),van kirakodó vásár,lehet venni ételeket,italokat (főként bort,sört).

Sokan szoktak kint lenni és nagyon jó a hangulat mindig.


Rengeteg jó pasit szoktam látni,tegnap is láttam,csak hát nem igazán megy az ismerkedés.

Ma megyek ki a barátnőimmel és ha látok helyes pasit szeretnék vele ismerkedni.Na de tegnap is a kiszemeltre néztem,mosolyogtam rá,de észre se vett:S

Oké,nem tettem ki a melleimet,mert este még hűvös van,meg egyébként sem vagyok az a típus.


Egyébként azt mondják,hogy jól barátkozok,szívesen ismerek meg új embereket,de a pasizás nem megy.


Segítsetek!Mit tegyek,ha látok ma egy helyes pasit?

15/L


2010. máj. 29. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

ha nem vett észre, az nem véletlen. olyanokkal ismerkedj, akiken látod hogy tetszel nekik, mert különben lehet, hogy elég csúnyán beégsz, ha kiderül hogy ott a barátnője is, vagy akármi.

ha látod, hogy valaki huzamosabb ideig néz, mosolyogj rá, ha visszamosolyog menj oda, és kérdezd meg, hogy idevalósi-e, vagy csak a rendezvényre jött, hogy érzi magát stb, ebből már ki lehet alakítani egy beszélgetést.

2010. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9:11- 18/L voltam
2010. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

csak olyan rossz érzés,mert a barátnőim állandóan azt hallgatom,hogy hülye vagyok,mert fogyni akarok,vagy,hogy milyen jó a hajam,milyen kedves vagy stb. de a fiúk le se sz.rnak:S

2010. máj. 29. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vesznek észre, akkor szerintem olyanoknál ne próbálkozz. Eddig én is így voltam, mindig kiszúrtam magamnak valakit aki tetszett, de aztán meg koppantam. Ha tetszel egy fiúnak azt észre fogod venni, és csak olyannál érdemes próbálkozni.

Ha látod, hogy figyel téged egy pasi (jó esetben olyan aki neked is tetszik, mivel sokszor van, hogy olyanok bámulják az embert aki egyáltalán nem az esete) akkor mosolyogj rá. Én nem mennék oda soha egy pasihoz, nem lenne hozzá bátorságom. Szerintem ha már bámul téged valaki, és te rámosolyogsz, akkor annyit igazán megtehet a fiú, hogy ő szólít meg téged...


21/L

2010. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia! =)

kérdezd meg tőle hogy nem látta-e ezt meg ezt a barátnődet, és ha nem hülye akkor rádstartol :D

amúgy hol van ilyen rendezvény?? engem is érdekelne :)

2010. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok 15/f :D
2010. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sokat segítettetek.Egyébként Heves megyében vannak májusban programok.

2010. máj. 29. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:

azért vigyázz az ilyen rendezvényeken, mert nem tudod kik látogatják, sok a bunkó fiatal, akikkel könnyű megismerkedni, de nehéz lerázni őket


a helyes pasikra mosolyogni kell, amelyik nem vesz észre, az nem éri meg

2010. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

odamész, köszönsz,h szia péter, és acc neki egy sportszeletet, és eszébe jut a neved.. Laura és mármehettek is szobára.


de egy képetlinkelj, mert ha nem Laurás a fejed, esélyed nincs.


pusz Laura

2010. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!