Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha nagyon kilógok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon kilógok a párom baráti köréből és környezetéből?

Figyelt kérdés

Én már dolgozik 2 éve, és egy OKJ-s vizsgám van és ennyi. Míg barátnőmnek 1 diplomája és most kezdte a másodikat. Ez kezdetben nem zavart mert tanult és inteligens nő.

Most viszont bemutatott a baráti körének. Én csak passogtam, hogy milyen neves cégeknél dolgoznak iszonyat jó fizetésért és karrierút áll előttük. Én pedig csak csendben ültem. Szabályosan kinéztek, és nem értik hogy miért én kellettem neki


Ez feszélyez. Én nem gondoltam volna h ez gondot fog jelenteni

Mit tegyek?



2017. okt. 11. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Kineznek? Irigyelnek,h evek ota nyalnak a csajodnak,megse kellenek neki. Szoval,ha nem orulnek,h a bnojuk boldog,akkor azok nem baratok!

Vmit tudsz,amit ok nem. Te jobb vagy naluk.


Ilyenkor a tali vegre menj oda max 15 percre,ha nem tudsz jot rohogni rajtuk. Hazakisered a bnod.

N

2017. okt. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ha valóban ültél kukán közöttük, akkor azért néztek ki, lol. Ha meg se próbálsz beszélgetni velük, mégis mi alapján gondoljanak rólad bármi jót?
2017. okt. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az okj vizsgaddal volt a baj, hanem hogy neman ultel es nem akartal bekapcsolodni a beszelgetesbe. Mit gondoljanak egy kuka, buval baxott alakrol?
2017. okt. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy valóban kinéztek. Valószínűleg téged zavar, hogy "csak" egy OKJ-d van és emiatt kukán ültél a társaságban, mert feszélyezve érezted magad. Emiatt akár nézhettek is rád hülyén, de kétlem, hogy ez a végzettséged miatt van.
2017. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%
Vagy a barátnődnek vannak elég bunkó barátai, vagy csak te képzelted be ezt az egészet. Nekem is vannak olyan barátaim, akik jó egyetemre járnak, és akarnak valakik lenni. Azonban közülük elég sokan választottak maguknak olyan párt, aki inkább dolgozik, mintsem tanul. Ennek ellenére egyszer sem néztük le a másik barátját csak azért, mert mondjuk nem tanul jogásznak vagy ehhez hasonlók. Következő alkalommal viszont ne ülj több órán keresztül csendben, mert akkor mindenki azt szűri le, hogy alamuszi vagy, és persze, hogy a hozzállásuk is megváltozik.
2017. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!