Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lányt szeretnék elhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányt szeretnék elhívni randizni, de amikor megemlíten neki akkor mintha nem is látná.Hogy hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Korábban találkoztunk de nem jött össze, suli miatt, továbbá az én elfoglaltságomból adódóan. Ezután többször is elnézést kértem. Ezután is kérdeztem, hogy lenne e kedve, mondta igen. De egy ideje mintha nem is érdekelné. Nem pasizott be!
2008. okt. 21. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Udvarolj neki. lehet, hogy hulyen hangzik, de foglalkoz vele. kiserd haza, irj neki sms-t, lepd meg csokival, irj neki szerelmes levelet (hagyomanyos modon)...stb
2008. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért nem jött össze, mert ő nem is akarja. Gondolkozz el ezen, hátha így van! Semmiképp ne kezd el úgy nyomulni hogy pl mindig megvárod suli után meg ilyenek, mert kellemetlen lehet neki ez a fajta meglepetés, ha nem akar semmit! Kérj tőle egy új randit, és beszéljétek meg a dolgokat! Ha nem megy el, akkor egyértelmű...
2008. okt. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!