Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová járnátok legszívesebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová járnátok legszívesebben a párotokkal?

Figyelt kérdés
Most kezdődik egy kapcsolatom. A fiúval szeretnék rendszeresen (pl. hetente) eljárni valahová, ahol együtt tudunk lenni, de közben láthatunk, tanulhatunk, tapasztalhatunk is valami újat (pl. társastánc-tanfolyam). Az előbb említetten kívül várok minden ötletet!
2010. máj. 26. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ő mit szeret? Elég fontos lenne, hogy olyan helyre menjetek, ami őt is érdekli, és ne csak kényszerből járjon el veled valahová.
2010. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
túrázni hetente? jön a nyár:)
2010. máj. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Menjetek el medvedisznóemberre vadászni
2010. máj. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi sokszor elmegyünk fagyizni, sétálni a városba. A mozi vagy a színház is jó program szokott nálunk lenni. Ha van valami fesztivál vagy rendezvény, oda is kilátogatunk. De egyszerűen elmegyünk sétálni is. Egyébként meg van mikor együtt olvasunk fel egymásnak. Filmnézés is jó ötlet. Sátorozás. Szoktunk uszodába is járni.
2010. máj. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, bár úgy látom, nem igazán értitek a kérdést.

Szóval: egyfajta hobbyt keresünk, egy állandó elfoglaltságot, ami miatt muszáj minden héten együtt töltenünk pár órát (pl. egy hétköznap délutánt), amiből mindketten tanulhatunk, tapasztalhatunk, fejlődhetünk.

2010. máj. 27. 00:05
 6/9 anonim ***** válasza:

a társastánc tanfolyam elég jó, ha mindkettőtöknek régi vágya megtanulni táncolni

ha csak neked, akkor rossz ötlet

a muszáj együtt lenni nem hangzik túl jól

nem szeretem az ilyen hetente ismétlődő programokat


squash, tenisz, tánc, szaunázás és úszás együtt, ezek kikapcsolnak


a tánc, az olyan tanulós, iskolás, nekem nem lenne igazi kikapcsolódás, plusz nem is érdekel

2010. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
acrocapoeira? ez olyan unisex dolog a tánc a lányokat vonza inkább szerintem én is szeretnék járni mivel 10 éve jártam de párom nem és mással meg nem enged :( az acrobatikus capoeira azért jó mert hát vannak fokozatai az alapok könnyen megtanulhatók de van hova fejlődni mindig acrobatikus elemeket meg általában sokan szeretik mert igen látványosak ha ilyeneket tanulsz akkor szerintem tökjó:) + alakot formál ez plusz a csajoknak úgyis:D
2010. máj. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem hastánc helyett társastánc. vagy falmászás?
2010. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
gyantázzátok egymás hátát az joféle hobbyj
2010. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!