Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak nektek tetszik vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek tetszik vagy idegesítő ha egy lány úgy van felöltözve hogy alul rövidgatya azaz semmi, felül meg dzseki és sapka?

Figyelt kérdés
2017. szept. 7. 14:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A szandal alapbol zoknival hordando.


Es ha nem rinyalsz, hogy fazol, akkor nem zavar.

2017. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A páromat nem zavarja.


De én alul még télen is ritkán fázok (szoknya-vékony harisnya max.), felülre meg dupla pulcsi, kabát, sapka-sál :D

2017. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Mondjuk sapkával már érdekes, de amúgy nem gáz ha csak egy kis vékony kabáttal veszed fel.
2017. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Hargitai János ***** válasza:
Ha csinos a nő nekem minden tetszik.
2017. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én sem lábra fázok, de azért az ilyenekkel óvatosnak kell lenni, mert csomó minden később üt vissza. Szóval én ilyen szempontból nem annyira ajánlom ezt a megoldást. Nem jó a hideg a lábadnak, csak kevésbé "szól", mint a mellkasod vagy a nyakad.


Amúgy meg van ennek egy esztétikai része is. Persze alapvetően a te dolgod, hogy mi van rajtad, de ahogy mackóalsóban sem szoktam bankba járni... érted, próbálunk megfelelni is, miközben azt csináljuk, amihez kedvünk van. Én a magam részéről kialakítottam olyan ruhakombókat, amik társadalmilag elfogadottak kb., nincs nagy esztétikai defekt benne és közben önazonos is maradok.

2017. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Én sem lábra fázok, de azért az ilyenekkel óvatosnak kell lenni, mert csomó minden később üt vissza"

Hogy mennyire igaz ez!!!

Mert visszaüt, de nagyon!!

Ne a "praktikusság" számítson, hanem az elkerülhető és elkerülendő, egy nő mindennapi életét megkeserítő egészségi gondok.

Hallgassatok ránk is, azokra a nőkre, akik

a miniszoknyás korszakban voltak fiatalok....

2017. szept. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Engem még mindig érdekel, hogy akkor mi a túrót kellene ilyenkor hordani..... :D de lehet, hogy soha nem fogom megtudni :(
2017. szept. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha sapka kell es dzseki, akkor nem rovidgatyat. Mas nincs a ruhatardban?
2017. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Már írtam: reggel hideg van, de délután simán rám rohad a hosszúgatya. A reggeli utazást simán ki lehet bekkelni rövidgatya + dzsekiben.
2017. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 szemsugar válasza:
Nem igen gusztusos ez az öltözködés.
2017. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!