Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy srác kezdeményezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác kezdeményezi a randit aztán lemondja, akkor hagyjam?

Figyelt kérdés

1 éve ismerem. Legelőször amikor elhívott nekem nem volt jó, rögtön fel is ajánlottam a következő napot ami jól sikerült. Viszont most 2 randit is lemondott egymás után és nem ajánlott új időpontot.

Úgy látom rajta, hogy tetszem neki és érdeklődik is irántam. Pl a hét elején kórházba kerültem, ahogy megtudta keresett is meg amikor hazamentem akkor is, hogy hogy vagyok. Ez jól is esett. Viszont most nem tudom, hogy adjak e neki egy 3. esélyt. Tartok attól hogy lemondja azt is.

Azt tudni kell róla, hogy sose volt komoly kapcsolata. Lehet, hogy ez az oka és csak megijedt, hogy komoly is lehetne köztünk? 21/L 20/F


2017. szept. 2. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd!
2017. szept. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
az ilyen ember nem ér semmit
2017. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt tudod miért mondta le?
2017. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A mai randit azért mert mint egy kollegám mesélte, tegnap buliztak és fáradt pedig egész nap otthon volt és pihent..
2017. szept. 2. 18:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Két lemondott randi után, szerintem hagyd. Ha valóban arról van szó, hogy nem akar komoly kapcsolatot, szintén ez a megoldás.
2017. szept. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet arra kiváncsi mennyire akarod látni.. próbáld meg még egyszer, nagyon akard, ha akk sem megy akk hagyd..
2017. szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szó mi szó engem kicsit idegesítene hogy miért nem mondja meg hogy amkor vége .Attolfüggetlenül nem keresném többet .
2017. szept. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!