Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Számít nektek a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Számít nektek a lány tanulmányi eredménye? és mi számít egy lányban? Miért tetszik valaki?

Figyelt kérdés
i szimpatikus egy lányban pl ha mit tesz?milyen beszédstílus..stb :D
2010. máj. 25. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Beszéljen úgy, mint Baló György és máris nyert ügye van.
2010. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Nnah hát én magasról teszek a csaj tanulmányi átlagára! Jól akarom érezni magam mellette oszt jóvan'
2010. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Számít.
2010. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

elsődleges, hogy kulturáltabb legyen nálam, és okosabb.


elvégre magamat kiegészítő társat keresek.


20f

2010. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

értem:)

és mi tetszik egy lányban? mitől tetszik? :D

2010. máj. 25. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem igazán számít a tanulmányi eredmény. Ha látom hogy van benne értelem és jól érzem magam vele akkor lényegtelenek a hülye tanárok jegyei:)
2010. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten számít , mert legyen már valamennyi esze. De azért nem kell egy okoskodó pedálnak lennie. Úgy kb 4es tanuló legyen.
2010. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit várok el tőle, amennyit én is tudok teljesíteni. Ha középiskolában 4,75 voltam 4 éven át, akkor ez a minimum színvonal.
2010. máj. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a tanulmányi eredmény az, ami meghatározza, hogy ki tetszik egy másiknak. Inkább az intelligencia... És a kettő bizony szinte köszönőviszonyban sincs egymással... Hiába tudod a kör egyenletét legmélyebb álmodból felébresztve is, ha mondjuk nem tudsz kötetlenül beszélgetni vagy nincs benned cseppnyi empátia sem.

Mindig figyelj arra, amit egy pali mond, akkoris, ha nem annyira érdekel, mosolyogj sokat, azt szeretik. :)

20/L

2010. máj. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nos az nem mérvadó ha a lánynak jobb a tanulmányi eredménye. találkoztam színötös lánnyal, aki egy egyszerűbb következtetést nem tudott felépíteni. De volt kettes tanuló is, és majdnem úgy gondolkodott mint én(jómagam mérnökhallgató vagyok, eléggé racionális).

Szerintem legyen életrevaló, legyen egy picit szkeptikus, és legyen célja. Ha ez megvan akkor már félig nyert ügy :)

2010. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!