Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jojjek ossze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jojjek ossze vele?

Figyelt kérdés
Tetszik egy csaj aki nagyobb mint en egy evvel es felek,hogy lenez mer \'kicsi\' vok.
2008. okt. 19. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány évesek vagytok :)

Én pld. gimis vagyok, pont ez a helyzet egy sráccal. Viszont egyáltalán nem lehetetlen, mert nekünk működik :)

Ugyanis van még egy bizonyos korosztály, ahol akár 1 év(folyam)különbség is "hatalmas probléma". Később meg semmiség.

Figyeld meg, milyen típusú fiúkkal lóg együtt. Próbálj meg szemezni vele, aztán később, ha már ez sikerült, akkor mosolyogj rá, köszönhetsz is neki. Esetleg ha bulizós típus, akkor megtudhatnád, hova jár, ott könnyebb ismerkedni.

famerilla.

2008. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
o 8 adikos es en 7:D
2008. okt. 19. 19:36
 3/9 A kérdező kommentje:
kb 14 es 13:D:D
2008. okt. 19. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Aham, hát ez ilyen korban még lehet, hogy zavarja őt, szóval általában környezeti hatások miatt érzi az egyik fél "cikinek", pedig nem az. Ha igazán bejössz neki, akkor ez nem fogja akadályozni őt :) Ha meg mégis, akkor nem érdemel meg téged. Inkább a többiek véleményére ad mint a sajátodra meg sajátjára? Na ne már.

Sok sikert! :)

famerilla.

2008. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de en mar dumaltam vele(najo keveset)....megvan a messenger cime is voltunk eggyut kirandulni is amikor voltam az osztalyommal es na akkor meg nem tetszett annyira nekem de most igen:D:D:D...es mar szoktam koszonni neki
2008. okt. 19. 19:38
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó, hát ezt nem írtad:)

Akkor elég egyszerű dolgod van...

Beszélgess vele élőben is, néha érintsd meg. Ha nem húzódik el, az már jó. Aztán legyen egyre több fizikai kontaktus, úgyis látod, hogyan reagál rá. Ha engedi, akkor lassan átterelődhet a szó a neki tetsző fiúkra. Ha addig nem esett volna le neki, akkor ezzel a témával már abszolút megérti a szándákaidat - és nem is rohantad le egyből a vallomásoddal. A többi rajta múlik.

még mindig fam.

2008. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszaid...sokat segitettel...;):D...ja de meg egy. ha mondjuk kihivnam setalni hogy irmejuk meg egymast az jo?
2008. okt. 19. 19:49
 8/9 A kérdező kommentje:
ismerjuk*
2008. okt. 19. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne jó :) Ha megtudnád hol lakik, és pld. sétálva könnyen megközelíthető, akkor simán felajánlhatod "védelmező kíséretedet" :) Még értékelné is, hogy nem kell egyedül mennie.

Vagy ha rövidebb napotok van, akkor meg van szabadideje, gondolom sokat gondolkodik a továbbtanulásról, kérdezheted őt arról is, mik a tervei. Aztán hátha az a gimi tetszik neki is, mint neked.

Ja, még az előzőkből kihagytam, hogy bókolhatsz neki, na ne menj végig rajta tetőtől-talpig, de néha-néha mondjuk heti 2, max. 3 alkalommal (nehogy nyomulásnak vegye) megdicsérheted, milyen jól néz ma ki, vagy milyen jó aznap a haja... Érezze, hogy fontos neked :) Meg hogy észreveszed a pici változtatásokat is... Pld. új körömfestés vagy új fülbevaló/karkötő, bármi... Illetve ez apróságnak tűnhet, de sokat számít: ha egy olyan dolgot idézel fel, amit már rég mondott, de te mégis emlékszel rá! Én egy ilyen hozzászólásnál nagyon meg tudok lepődni :) Főleg hogy ti együtt voltatok sulis programokon, és régebben is beszéltetek. Az ilyet értékeljük :)

Csak szurkolni tudok :)

famerilla.

2008. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!