Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nők randiznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nők randiznátok egy olyan pasival aki gyengébb alkat nálatok és mondjuk pl. lenyomnátok szkanderba?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 21:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"mentsen meg a lecsavarhatatlan tetejű befőttes üvegtől" - ha mégsincs kéznél egy férfi, akkor lapos fejű csavarhúzóval lazítsd meg... ;-)


Na, de még így is maradnak lecsavarhatatlan tetejű PET palackok is, meg elérhetetlen magasságú polcok a boltokban, és olyan dobozok, amiken nincs rendesen fogás, mert pocsékul tervezték meg, és két ember kell hozzá... :-)

2017. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

Befőttes alá vajkés pengét kell ékelni, és egyből ki lehet nyitni :D


Látjátok? Többet ésszel mint erővel!

2017. aug. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A lapos fejű csavarhúzó nekem jobban bevált, mint a vajkés, próbáltam mindkettőt. :-)
2017. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy látni olyan párokat, ahol a nő vastagabb, de egyáltalán nem biztos, hogy erősebb is. Nem hinném, hogy egy velem egy magasságú, vagy akár egy kicsit magasabb nő csak úgy le tudna nyomni.
2017. aug. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Csak egy esetben akarok erősebb lenni egy férfinál, ha agresszív, vagyis önvédelmi céllal. Azért társnak nem választok agresszív embert, szóval a páromnál nem feltétlenül akarok erősebb lenni.
2017. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen párom még a középiskolában, bár nem a randik alatt derült ki. De szerintem ha tudom előre, akkor is összejöttem volna vele.


Amúgy fura is ez a kérdés, nem ismerek olyan nőt, aki az első randin kihívja a pasit szkanderezni, aztán ha le tudja nyomni, akkor nincs folytatás :).

2017. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen párom, bár kicsit alacsonyabb volt nálam de alkatilag hozzám hasonló, átlagos. Csak kapcsolatunk közben derült ki milyen erős, mert bolondoztunk de nem zavarta egyikőnket sem, hogy kis híján erősebb nálam. Vásározni járt, sokat pakolt, megerősödött. :)
2017. aug. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, a fizikai munkától másfajta izom alakul ki, mint ami az edzőtermekben. Nem olyan látványos, viszont adott esetben erősebb lehet.
2017. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez így van és szembesültem is vele. Mondjuk attól nem változott kapcsolatunk minősége, hogy kiderült, milyen erős leányzóval van dolgom. :)

Sokan legyintenek egyet ilyen témában, mert legtöbb pasi úgy véli csak egy sportoló nő lehet nagyon erős. A kivételek erősítik a szabályt.

Ha máskor is így járnék, az sem zavarna. Másért szeret bele férfi a nőbe és fordítva is igaz. :)

2017. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!