Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennetek erre a randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennetek erre a randira?

Figyelt kérdés
1 napja ismerek egy ferfit. Egesz nap beszelgettunk, majd este mondja, hogy talalkozni szeretne velem ma. Szeretne hogy beuljunk meginni egy kavet es utana moziba. Szimpatikus nekem. De gyorsan talalom.. ti elmennetek vagy varnatok meg?
2017. aug. 2. 09:08
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem menjél, nem gyors.

Úgyis a személyes találkozón dől el minden, minek előtte hetekig-hónapokig csetelni, húzni egymás idejét?

De a mozit nem javaslom első randinak. Kávé oké, utána egy séta pl., esetleg vacsora.

2017. aug. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Interneten megismert emberrel, sosem mennék el sehova, ígérjen bármit, legyen bárki.
2017. aug. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Latasbol ismerem. De interneten irt ram
2017. aug. 2. 09:19
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Én nem várnék (csak személyesen lehet rendesen ismerkedni), de ahogy feljebb írták, nem feltétlenül moziba mennék. Menjetek el kávézóba, vacsizni, sétálni, kocsmába vagy ilyesmi, hogy beszélgethessetek. Moziban akár más ismeretlen emberek mellett is ülhetnél.
2017. aug. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. aug. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Kávé oké, mozi nem jó ötlet mert ott nem tudtok beszélgetni és megismerni egymást. Neked kell érezni, hogy ez mennyire gyors vagy sem, de tény hogy személyesen derül ki, hogy van-e vonzalom.
2017. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Engem hàrom óra netes beszélgetés utàn hívtak el vacsizni én azt mondtam hogy nekem gyors a tempo. Bàr én neten keresztul ismerkedtem meg vele
2017. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazatok van, inkabb deruljon ki most milyen, mint beszelgetnenk 2-3 hetig es utana csalodnek, igy nincs vesziteni valom :)
2017. aug. 2. 10:23
 9/10 anonim ***** válasza:
2 egy gyáva kuki.
2017. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


Akartad, írni gyáva punci!

2017. aug. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!