Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Orosz lányok? Milyenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orosz lányok? Milyenek az orosz csajok ill mennyire könnyen ismerkednek magyarokkal?

Figyelt kérdés
Valakinek esetleg van személyes tapasztalata?
2017. júl. 30. 21:59
 1/8 anonim válasza:
75%
Rágyityimúj
2017. júl. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Az orosz, a magyar és a világ összes többi csajának közös tulajdonsága, hogy olyanokkal jönnek össze, aki tetszik nekik. Ebből az következik. hogy amennyiben itthon nyominak számítasz, akkor Oroszországban is annak fognak tartani téged. Tudom, nem ezt akartad hallani, de ez az igazság.
2017. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya, nem ezért kérdezem; de lenne egy érdekes kérdésem: hány helyen voltál te eddog életedben!?
2017. júl. 30. 22:17
 4/8 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy csak a szád járt!
2017. júl. 30. 22:44
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom te lehetsz az,akiről írtál!
2017. júl. 30. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Engem olyan orosz csaj érdekelne, akitől lehet oroszul tanulni:)
2017. júl. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szovjet himnusz alap, Life of Boris youtube channel bekövetése alap, összes többi csak imperialista nyugat ármánya
2017. júl. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint igen könnyen ismerkednek, amint kiderül, hogy EU-tagállam polgára vagy.
2017. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!