Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit jelent ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit jelent ez a mondat randi után?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal, voltak jó percei és kevésbé jók is. Tőle is éd tőlem is.


Miután elváltunk, azt az üzenetet írta, hogy "ezt az estét nagyon nem éreztem, ne haragudj


szívesen behívtalak volna"


Most vagy arra gondolt, hogy nem érezte, hogy több is lehet, de azért szívesen megdugott volna, vagy pedig nem érezte úgy, hogy eleget tudott nyújtani, és pancser volt, hogy nem tett többet.


Ti hogyan értelmezitek?


2017. júl. 28. 17:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Mivel nem tudtam, mit akar, nyomtam rá egy szmájlit és szóltam, hogy nem kell magyarázkodnia.
2017. júl. 28. 17:42
 2/10 anonim ***** válasza:
kerdezd meg tole
2017. júl. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha jót jelent nem akarok túl lelkesnek tűnni, hogy megerősítést kérek, ha rosszat, akkor viszont azért nem akarok írni, mert le vagyok koptatva csak nem tűnt fel.
2017. júl. 28. 17:55
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez vasárnap hajnalban volt, azóta nem írt.


Ha nem fog írni nem fogom keresni, legalábbis eddig így gondoltam, de ma egy barátnőm felvetette, hogy lehet hogy bátorításra szorul, mert a nem kell magyarázkodni szöveggel leoltottam..

2017. júl. 28. 17:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap óta eltelt öt nap. Ha azóta egy sziat sem írt, szerintem ez lekoptatás volt, és offolt, mivel szexre meg nem voltál kapható.
2017. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez tényleg kétértelmű. Úgy is érthette, hogy nem veled volt a gond, nem miattad nem érezte az estét, csak lehet túlságosan izgult és így szabadkozott. Lehet azt hiszi, hogy már le is zártad a dolgot és nem mer írni. Én azért megkérdezném, hogy hogy is értette ezt pontosan.
2017. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Második randi volt amúgy, az első után többször keresett, hogy folytassuk, majd egy hirtelen ötlettől vezérelve én hívtam el spontán. A 2. randin felhozta, hogy találkozzunk újra és örül és meglepett, hogy elmentem vele találkozni újra. Majd jött egy jó rész és egy rossz, a rossz pont a randi végén volt, ami miatt berághatott esetleg.


Hmm. Kivárom a hétvégét, aztán ismerősnek jelölöm fészen, ha nem ír. Ha nem akart lekoptatni felbátorodik anélkül, hogy beszélnem kellene vele, ha le akart koptatni nem fog többet írni.

2017. júl. 28. 19:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, a büszkeségeden kívül mit veszítenél azzal, ha rákérdeznél, hogy ezt most hogy értette, mert neked nem teljesen tiszta. Így legalább te sem agyalnál, hogy most akkor mivan. Nem kell mindig játszmázgatni...
2017. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bejelöltem, visszaigazolt, nem ír.
2017. júl. 28. 20:43
 10/10 A kérdező kommentje:
Haha, látom a facebookját, halál ellenszenves. Egyből elillant az érdeklődésem:) ezt hamarabb meglépem legközelebb
2017. júl. 28. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!