Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy jóképű férfi miért fűz be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóképű férfi miért fűz be egy átlagos lányt?

Figyelt kérdés

Tőlem szebb, csinosabb lányt is megkaphatna akármikor.

Nem titkolja mit szeretne, viszont nem értem, miért pont engem akar?

Egy jóképű férfi mindig a legszebb, legdekoratívabb nőket választja, nem?


2017. júl. 12. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem, minden férfi azt választja, akit éppen a legkönnyebb megdugni.
2017. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Diavolino44 ***** válasza:

Kulsoleg lehet rendben van belsoleg nem. Ugy gondolja ennyit, erdemel. Itt mindenki azt hiszi, hogy egy csunya srac nem johet ossze csinos lannyal, hat persze, hogy nem, mert nem erzi magat meltonak. Itt kb minden poszotlt kerdesnel ahol csinos csajt kell "ertekelni", mindig van egy srac aki irja, barcsak ilyen baratnom lehetne/nekem sose lesz ilyen baratnom. Szoval mar elore boritekoljak, hogy tenyleg ne is legyen.


Szabo Peter motivacios eloado mondott erre egy jo peldat. O akkoriban egy kocsmaban dolgozott, nem volt hol laknia, s borzalmasan bant az akkori baratnojevel. Aki nem mellesleg egy szepsegkiralyno volt. miert? Mert a lany ugy erezte, ennel a sracnal nem erdemel jobbat.


De a vegere hagytam a pozitivat, mert remelem ez marad meg a fejedbe. Mi van ha pont te vagy az esete, s te magadat atlagosnak erzed de az o szemeben, mindig is ilyen nore vagyott. Az osszes baratnom kozul, a barataim kozul sokan nem is ertettek, miert jottem ossze azzal a lannyal, mert az elozo baratnoim, mennyivel jobb csajok voltak. En meg csak neztem, mert nekem az a lany gyonyoru szep volt, s o volt azota is az egyetlen szoke. :(

2017. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Én is a jóképűekbtáborát bővítem (most nem egóból mondom), de a visszafogottabb, átlagos lányok sokkal szimpatikusabbak, természetesebbek. Egy szuperszép lányhoz mér sokszor meg kellene jétszanom magamat, de én inkébb szeretném a sajét énemet mutatni, azt pedig egy átlagos lány sokkal inkább képes elfogadni (általában.. de persze mint mindenhol itt is vannak kivltelek..)
2017. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg ? Én mindig azt választottam aki nekem tetszett, de ezután majd jobban figyelek :D

30/f

2017. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Először is tök relatív,kinek ki számít jóképűnek,vagy kinek ki tetszik.Másodszor lehet,hogy ezt a pasit pont te fogtad meg valamivel,és nem azt nézte,hány réteg alapozót használsz,hanem mondjuk simán jól érezte magát veled.Harmadszor az is lehet,hogy szívesen megdugna,vagy mert jelenleg te vagy az aktuális könnyű préda,vagy mert az ő szemében jó csaj kategória vagy.Ezek kb. a verziók.
2017. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Huh de sokat kell még tanulnod, drága.
2017. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Én csinos lányként inkább átlagos pasikkal ismerkednék. Hogy miért? Mert sokkal jobban megbecsülnek, mint az, aki bárkit megkaphat és érted sem erőlteti meg magát különösebben.
2017. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mert tudja hogy a külsejével megkaphatja. Akkor meg miért ne? Egy patront megér, szokták mondani...
2017. júl. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Egy jóképű férfi mindig a legszebb, legdekoratívabb nőket választja, nem?"


Nem. Azt választja aki neki tetszik - külsőre és belsőre is.

2017. júl. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy neki te vagy a gyönyörű? Erre nem gondoltál? -.-
2017. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!