Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves nőt facebookon kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nőt facebookon keresztül randira hívni?

Figyelt kérdés

Futárként dolgozom, szinte napi rendszerességgel vittem csomagot egy céghez, ahol megtetszett egy lány. Viszont hülye voltam és nem léptem időben, a lány már nem dolgozik ott. A nevét szerencsére tudom. Ötletem sincs hogy találkozhatnék vele újból személyesen, szóval sok választásom nincs, csak a Facebook. Szerintetek nagyon zokon venné? 22 évesen csak nem olyan régimódi, nem? Még egy dolog, nincs facebook profilom, de tuti rámismerne, ha üzenetben megírnám, hogy honnan ismer. Az üzenetet akkor is megkapja, ha nem vagyok az ismerőse - pl ha név alapján nem igazolja vissza, hogy ismer?


28F


2017. júl. 3. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:

A 21. században vagyunk könyörgöm.

A fb is egy lehetőség arra, hogy elindítsd a kapcsolatodat. A folytatás meg jöhet élőben.

2017. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem a legideálisabb módszer, de ha nincs más, akkor igen, vedd fel vele facebookon a kapcsolatot. Azért mielőtt elhívod, beszélgess vele egy kicsit. Ha jól gondolom, nem nagyon ismered ezt a lányt. Inkább csak látásból. Ne nagyon éld bele magad. A bukás esélye magas, de egy próbát persze megér.
2017. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ha az ég világon bármit is akarhat tőled csak visszajelöl.
2017. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Az egy komolytalan ember aki fb-n ismerkedik...
2017. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4


Akkor hol ismerkedjen, ha nincs máshol lehetősége, csak ott? Mert nem tudja, se a telefonszámát, se a lakcímét, hogy levelet tudjon neki küldeni, se az e-mail-címét.


Na, nagyokos, akkor ilyenkor az ember mit csináljon, ha a kiszemeltjével csak ott tud először kapcsolatot létesíteni?

2017. júl. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te fb profil alapján szemelsz ki embereket?

Na látod, ez is komolytalan...

2017. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6


páromat először egy másik közösségi oldalon láttam meg, ott kezdtünk el levelezni, aztán átmentünk fb-ra

már 4 éve együtt vagyunk.

szóval erről csak ennyit.


egyébként kint az utcán se látsz többet, mint fb profilon. bejön-e vagy nem jön be. a beszélgetésre csak akkor kerül sor, ha esélyt kapsz rá!!


vagy te elkezdesz olyannal is ismerkedni, aki nem jön be neked külsőre?

2017. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja, én azt írtam volna, hogy nem lehet belőle kapcsolat?

Nem, csak komolytalan az ilyen ismerkedés.

Hát tudod van olyan, hogy személyes kisugárzás, azt fb-n nem fogsz látni, de ha annyira nagyra vagy a kapcsolatoddal, akkor ugyan tedd már be ide az fb profilodat meg a párodét is, hadd lám, hogy néztek ki.

2017. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

egy kép alapján is nagy sok minden leszűrhető az adott személyről..de sebaj, te még ehhez kicsi vagy, nem tudsz olvasni az apró jelekből


egyébként nem fogok neked bizonygatni semmit, semmi közöd a magánéletemhez

tudom, most úgyis azt fogod mondani, hogy kamuztam, hidd azt, lesz..rom, mindenki magából indul ki


páromat éppen a boldog életvidám mosolygós kisugárzásom fogta meg, amit a fotókon látott

és nem telefonos pózolós sz..rok voltak azok a fotók, hanem valódi életvidám képek


egyébként magyarázd már el, hogy mi komolytalanság van ebben az egészben?

2017. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha amúgy más lehetőséged nincs. Viszont ha nem ismerős, akkor "egyéb" mappába kerül a levél, amit kb. senki nem néz meg vagy csak jóval később. Én azt tanácsolnám, hogy jelöld be ismerősnek, és esetleg a profilodban olyan képet jeleníts meg, amiről felismer, vagy a profilodon legyen számára látható, hogy futár vagy, így tudja, hogy kiről van szó.
2017. júl. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!