Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti is úgy vagytok vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is úgy vagytok vele, hogy ha valaki iránt nem kezdtek el érezni valamit már az első randin, akkor nemis érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
Tehát egyből megdobbantja a szíveteket, fellángolást éreztek...egész nap rá gondoltok, alig várjátok a következő talit. Ha én nem érzem ezt rögtön az ismerkedés elején, akkor később végképp nem leszek szerelmes. Ti is így vagytok ezzel?

2017. jún. 26. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy nem vagy egyből szerelmes az első randin, nem feltétlen baj.

Ha érdekel a tag meg szimpi, szeretnél róla többet megtudni meg lógni vele stb. stb., akkor szerintem adj neki egy esélyt.


Viszont ha így érdeklődés szintjén se fog meg, akkor kár erőltetni.

2017. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki iránt kezdek érezni valamit, de az vagy pozitív, vagy negatív. Nem kell, hogy nagyon intenzív legyen, egy kevésbé intenzív érzés is billenti valamerre a dolgot, hogy hajlandó vagyok-e folytatni, ha a másik is, vagy inkább azt mondom, hogy akárhogy gondolja a másik, én nem folytatom.
2017. jún. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

Tinderen ez úgy megy a nők részéről, hogy:

- randi végén a "találkozhatunk még" mondatra "majd meglátom" a reakció

- ahogy lefordult a sarkon, instant unmatch

2017. jún. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha amugy bejon a pasi, akkor szerintem nem baj ha nem erzel szerelmet eloszor. Nekem egyszer sem azonnal alakult ki a szerelem.
2017. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%

#3


Ismerős, bár nekem azt mondta, hogy "majd beszélünk", bár akkor is olyan átlátszóan "kellett mennie", hogy a puszik után elröhögtem magam, hogy mennyire nem tud kamuzni. Mire hazaértem 20 perc múlva már eltűnt a párok közül...

2017. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként a kérdésre válaszolva, nem, én nem élek álomvilágban, tudom hogy nem történik semmi még egy találkozás után. A lány akibe legutóbb szerelmes lettem, vele 5x szexeltem mire elkezdtem érezni, hogy ők kell nekem, bár már elsőre is óriási élmény volt vele.

Egy másik lányt a 3. találkozásunkig (baráti társaságban) észre sem vettem, aztán beütött húha :)

2017. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
szerintem valaminek ki kell alakulnia már első találkozásnál, persze ilyenkor nem szerelemről beszélünk. de nálam legalábbis nincs olyan, hogyha valaki iránt elsőre nem érzek valami vonzalmat, ami több, mint szimpla "jól néz ki ez a csávó", akkor majd hetek/hónapok múlva kialakul..
2017. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 én is ezt mondom, kell az a szikra már elsőre.
2017. jún. 26. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:

Ugyan nem szoktam randizgatni, de nálam úgy általánosságban nem kell elsőre szikra, mivel megfontolt, átgondolt döntéseket igyekszem hozni. Az első benyomás sokszor tévútra vezet, és tartom annyira az életemet, hogy ne pillanatnyi szeszélyek határozzák meg az útját. Tetszett már meg olyan, akit elsőre kb észre sem vettem, vagy éppen nem feltétlenül volt szimpatikus.


25/F

2017. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kissvirág36 válasza:
63%
Nem hiszek a "szerelem első látásra" dologban. Abban hiszek, hogy hosszú (akár online) beszélgetések után kialakul valami, még akkor is, ha az első benyomás nem volt pozitív. Történt már velem ilyen. Persze nyilván olyan is van, hogy az első találkozás után megdobban az ember szíve, aztán abból se lesz semmi, vagy éppen tényleg ő lesz a nagy Ő... Ki érti ezt...? :)
2017. jún. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!