Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 22 éves fiu akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 22 éves fiu akit egyszerűen imádok, 15 éves csajszi vagyok, a fiút elég régota ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Msn-en mindig dumálunk és nagyon aranyos,

többször mondta hogy szép vagyok meg hogy tetszek neki ,

meg ilyeneket mond hogy cicám ,édesem ,drágám és ez annyira jolesik .Mindig kamerázni akar mert azt mondta hogy látni szeretne mert szép vagyok :$!!

Csak nem tudom hogy akar-e valamit vagy csak szorakozik rajtam?

Anyukám szerint nem akar semmi komolyat de annyira aranyos :D

Elmondjam neki mit érzek vagy ne ??:O


2008. okt. 15. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, h szerinted o is aranyos, ne csak tűrd, tegyél Te is valamit :)
2008. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
vagy van egy kis pedo hajlama vagy szórakozik.. ettöl ne várjál semmi komolyat.. max ha még életébe nemvolt nője
2008. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem semmi esetre sem, mert egy 22 éves fiú és egy 15 éves lány teljes mértékben mást szeretne...Szóval az én véleményem, hogy biztosan csak szórakozik veled, amíg meg nem kapja amit akar - vagyis Téged!

De ez a te döntésed!

Üdv

2008. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Igen, teljes mértékben mást akarnak!! A fiú a lányt, a lány a fiút!
2008. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a srácot a fenébe! Túl nagy köztetek (egyelőre) a korkülönbség. Hidd el tudom! 3-4 év múlva már elegendő lenne az életkorod, de most még ne! Szerintem a srác sem komolyan akarna veled kezdeni, hanem fiatal

friss husi vagy neki...

2008. okt. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

énis ilyen helyzetben vagyok, csak én vagyok a 22 éves srác szerepében! mi elvagyunk, msn, sms, de mindketten tudjuk, hogy ebből nem lehet semmi...miis folyton mondjuk egymásnak h szeretlek, meg cuki vagy, de nem gondoljuk komolyan.


szerintem ne éld bele magad! :)

2008. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj. persze vigyázz,alegtöbb szivatni akar... de persze van kivétel is. én példám is egy...
2008. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én nem értek teljesen egyet, köztünk 6 év a különbség, és nagyon jól elvagyunk..:)
2008. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!