Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ismerkedni egy kicsit művészibb beállítottságú lánynak?

Figyelt kérdés

Ilyesmi fiút keresnék én is, akivel lehet jókat beszélgetni bármiről, szeret filozofálni, kedveli a művészeteket, szeret túrázni, biciklizni, múzeumokba járni.

Hol lehet ilyen fiúkkal találkozni?


2017. máj. 30. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Bölcsészkaron.


De vicc nélkül. Én is jártam bölcsészkarra is, ott sok az ilyen partnernek való ember. Ott tényleg sok ilyen típusú ember koncentrálódik.

2017. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tegnap voltam a Dürer kertben (nem tudom, hogy pesti vagy-e), és ott például megannyi ilyen fiú van, mivel ott vannak ilyen próbatermek, kiülős hely. szuper hely, simán lehet ismerkedni, de jó ha nem egyedül mész
2017. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2

A Dürerben nem ilyen rockeres, metálos bulik szoktak lenni?


Debreceni vagyok, de a lakótársam aki ide jár az egyetemre, pár hetente felmegy Budapestre péntekenként vonattal egy éjszakára a Dürer kertbe, ahol hatalmas bulik szoktak lenni. Általában elmeséli, hogy hogyan szedett fel valamilyen rib ancot, aki leszopta őt ott helyben, vagy ritkábban még dugtak is.

2017. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de beszélgetni, túrázni szerető férfiként érdekelne, hogy ilyen nőket hol lehet megismerni ;)
2017. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!