Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek például...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek például buszon ha szemezek egy lánnyal, vagy ha csak úgy látok egyet az utcán?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Odamész és leszólítod, de előtte mond el egy miatyánkot, hogy nincs gázspray, féltégla, sokkoló nála.
2008. okt. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De mégis hogy szólítom le? Valami konkrét ötleted erre?

Ezeket a vicceket mellőzd kérlek:)

2008. okt. 15. 20:17
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
odaülsz mellé köszönsz neki és elkezdesz kérdezgetni hogy hova jár suliba?mit szeret megkérdezed hogy hivják és ha nem hajt el később egy sétát vagy egy teát üditöt megbeszélsz vele és füzöd tovább
2008. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Elfelejtettem a mobilszámom megadnád a tiedet?!:)
2008. okt. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:) Ez aranyos, de amúgy csak akkor szabad hogyha már többször láttam, azt mondták haverjaim, ha többször láttam, és mindig szemeztünk csak akkor, mert első alkalommal lehet nem sül el jól a dolog.
2008. okt. 16. 15:55
 6/10 A kérdező kommentje:
A kommentem kérdés akart lenni, bocs!
2008. okt. 16. 15:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Vagy ha nem más egy kicsit kövesd:D És tud meg a nevét keresd meg myvipen vagy akár hol ...msn cím etc:D nem nagy dolog ez:D
2008. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszel a lánynak, egyértelmű jeleket ad, hogy szólítsd le. Lány vagyok és utálom, hogy annyi pasi szólít le, aki nem is vonzó kicsit sem.
2009. jún. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A busz nem a legjobb terep erre, csak akkor próbálkozz, ha teljesen nyilvánvaló, hogy észrevesz.
2009. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer az egyik haverom úgy szólított el egy csajt,hogy: "Bocsi,de meghívhatlak egy sörre?"


Ezen akkorát röhögtem. XD :-))



Amit én gondolom,azt a 2.válaszoló leírta!

2010. jan. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!