Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy meghóditsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy meghóditsam a kiszemelt srácot? És ha tudtok vicceket, amivel megtudnám nevetetni? Írjatok már egy párat lécci!

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik,de ritkán beszélünk!Mivel nevettethetem meg?Vagyí hogy hóditsam meg??
2010. máj. 16. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jó ötlet, hogy betanult vicceket kezdesz el mesélni (lásd Barátok Közt Peti-Linda ;)

Amúgy is mindenkinek más-más a humorérzéke, lehet,hogy amin én szét visitom a fejem, számára az nem vicces.

A fiúk amúgy is azt szeretik ha megtudják nevettetni a lányokat, szóval ha beszélgettek és mondd egy vicces dolgot, akkor azt értékeld.

Inkább beszélgessetek többet..és ismerjétek meg egymást rendesen..

2010. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:]
2010. máj. 16. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2 barátnő beszélget:


- És ti próbáltátok már a "másik" lyukba?

- ÁÁ nem, még nem akarunk gyereket!


;)

2010. máj. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mesélj neki betanult vicceket!:D
2010. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:]
2010. máj. 16. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak van igaza.. nem biztos hogy az fog neki tetszeni, ha betanulsz mórickás vicceket:D

Az a legjobb, ha megismerkedetek, és nagyon sokat beszélgettek.. és ha tetszel neki, neked nem sok dolgod van, várd hogy ő hódítson meg!

Jó beszélgetést:)

2010. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2010. máj. 17. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

ne a csaj meséljen vicceket a pasinak és ne a csaj hódítsa meg a pasit

a csaj may felkeltheti magára a figyelmet ha csinosan öltözködik meg ilyesmi

2010. máj. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"a csaj may felkeltheti magára a figyelmet ha csinosan öltözködik meg ilyesmi"

A nők maguknak is akarnak tetszeni, szóval ha megyek az utcán akkor hogy szúrjam ki ki az aki pont nekem öltözött ki? :) Amit szerintem nyugodtan megtehetsz beszélgetsz vele. A viccmesélést, viccelődést hagyd meg a férfiaknak. :D Nem bántásképp, de nem sok női humoristát ismerünk. :)

2010. máj. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!