Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ha a randin a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a randin a pasi sorolná az elvárásait? Főzni takarítani és gyereket nevelni szerető családanya típusú hölgyet szeretnék párnak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

nem is randiznék egy ilyennel

nem tartom magam házvezetőnőnek

2017. máj. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenkinek vannak elvárásai, de ez nem az első randi témája. Majd később fényt lehet deríteni az ilyesmire.
2017. máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azt hogy én pedig olyat, aki füvet vág, bármilyen kisebb szerelést megold a házban, aki segít a gyereknevelésben, amikor otthon van, de mindemellett legyen jó munkája, hogy ezt a szerető családanyát el tudja tartani a gyerekekkel együtt...
2017. máj. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
92%

# 13

Ez egy fair deal :) Mondhatni ez a klasszikus családmodell :)

2017. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha rákérdezek,hogy milyen nőt képzel el maga mellé,akkor azt mondom jól van,legalább válaszol.De ha ezzel előhozakodna minden előzmény nélkül,akkor zavarna.Mondjuk ha cserébe elvégzi a több fizikai erőt igénylő munkákat a ház körül,vagy legalább keres annyit,hogy abból kényelmesen megéljen egy 2-3 gyerekes család,akkor semmi gond.Kényelmes alatt azt értem,hogy ki tudja fizetni a számlákat egymaga,el lehet vele menni nyaralni.
2017. máj. 15. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező!


Örülj neki, h most, öt percnyi időbefektetés után derül ki, h nem vagytok összevalók. Max. 2 buszjegy árát vesztetted el, h az illetővel találkoztál. Olcsón megúsztad.


Legközelebb egy kockás papírral (laptoppal, excel táblázattal) indulj randizni, a fejlécben a nevek, bal oldalt egymás alatt a tulajdonságok legyenek, a metszésükben meg az adott pontszámok. Aztán kihirdeted: the winner is.....!


Üdv Ԙ

2017. máj. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam legalább a második randin, bár a családanyás dolgot sosem említem, mert az, az esetek többségében ösztönös. Vagy-vagy.

Jobb az őszinte, talán olykor bunkó igazság. Mint a kényelmes hazugság. Őszintén elmondtam, aztán vagy egyezett az értékrendünk és folytattuk tovább, vagy ment mindenki Isten hírével. Nem raboltuk egymás idejét.

Meglepően sok nővel volt hasonló a felfogásom. Örültek az őszinteségemnek. A párommal is hasonlóképp ismerkedtünk össze. Ennek három éve, s nagyon jól elvagyunk :)


29/f

2018. jan. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!