Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogszabival hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabival hogyan lehet csókolozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jól összejöttem és elterveztük, hogy egy hét mulva elmegyünk valahova(ez lesz a 2. randi, az elsőn nem volt semmi csak sétáltunk és beszélgettünk)és gondoltam hogy most csók is lesz DE fogszabályzóm van!:(( valami teknikat vagy akarmit!kérlek segitsetek(még nem csókoloztam soha:| {de Ő sem})

13\F


2010. máj. 15. 11:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Bakker nem kell megnézned.. csak a smazizós jeleneteket elemezgetni. Elnagyarázni nem lehet. Ezt látni kell vagy érezni.
2010. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nem én vok barom a válaszommal,hnem te egy ilyen kérdéssel...ezt csak elpoénkodni lehet,annyira nevetséges a kérdésed.Am akkor barmozz,ha én is téged kisgyerek!
2010. máj. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Bagoly mondja verébnek. ^^


Nem a fogaiddal smárolsz, szal ne aggódj. :D

Punding próbája az evés.

2010. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

Hat figyelj.

Nekem kivehetos fogszami volt, es en ugy jartam hogy:

egy nap nem vettem ki, mert tudtam, hogy ugyse talalkozok a baratommal. Epp mentem hazafele a parkon at, mikor felhivott, hogy merre vagyok, mert raer es osszefuthatnank. Se pzs se semmi nem volt nallam ahova tehetnem a fogszabit, es mikor megjott elmagyaraztam hogy igy most eleg kenyelmetlen lessz a smarolas. De mindha nem is figyelt volna a mondatom, egybol lemsarolt, es nem volt semmi baj vele.

Nos, hogy hogyan kell csokolozni?

Hat ha mar eljutottok oda hogy arcpuszi, meg lehetne csinalni azt, hogy veletlenul szajra sikerult.

Vagy ha nem, biztos lesz akkor olyan jelenet hogy hosszan neztek egymas szemebe. Es akkor te megfogod a csaj arcat, vagy a hajaba tursz, vagy megdicsered a szemet.. es szepen kozeledsz fele.

Na mmostmar, ha az ajhatok osszeert (gondolom nem kell leirjam, hogy te jobbra doltod a fejed es o is jobba , vagy te balra es o is, mert maskepp nem fog menni, mivel az orrotokat ossze utitek :)) ) akkor szepen kicsit kidugod a nyelved, es megnyalod az ajkat, csak gyengeden. Ha o kinyitija a szajat, nyert ugyed van, es szepen atcsusztatod a nyelved es elkezdtek jatszadozni vagy az o szajab vagy a tiedbe, mikor hol. Ha nem nyitja ki a szajat, akkor csak puszilgatod az ajkad, arra vigyazz, hogy ne cippogjatok sokat, inkabb ilyen hosszi puszik legyenek. Es ne csinalj nyalatomlesztest ha smaroltok,tehat probalj nyelni.

Ja es meg valami, csukd be a szemed, ugy elvezetesebb. De mindenki maskepp csinalja :-).

remelem segitettem


15/l

2010. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%

puszilgazsd az ajkat!!! **

elirtam

2010. máj. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Áh,dehogy írtad el(csak az egész hozzászólásodat..),+javítod így h puszilgazsd...jééézus
2010. máj. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
18%

jol van mar b@zdmeg, mit osztogatod itt az eszt?

inkabb a kerdesre valaszolj, es ne az en valaszomat kritizald.

kosz:)

2010. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
szépen beszélj kislány! Ez a gond a legtöbb 15 évessel,hogy agresszív meg holt buta ,mint te
2010. máj. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

12:56 te mekkora 1 bunkó vagy.. azt osztogatod aki 1etlen értelmes választ írtxD Mekkora parasztok vannak itt:) ha ilyen véleményed van ink tartsd meg magadnak ;)

am tom h mindenki eztmndja.. de magátol fog jönni.. és ne válaszokat kérj h ki hogy smárolt v hogy kell smárolni, mer mindenki máshogy csinja... Ne utánozz senkit semmiben!!! legyen egyedi stinusod.. ugyis az fog tetszeni a csajnak ahogy TE smárolsz.. és nem mások.. hidd el magátol fog jönni:D Sij szerencsét;)

14/F

2010. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
12:52 és 13:11 kösz, úgylátszik ti vagytok a legnormalisabbak innen(még volt egy pár)szal kösz majdnem mindenkinek remélem szerencsém lesz és nem égek le:D
2010. máj. 15. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!