Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiúk szoktak 'rejtett'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szoktak 'rejtett' jelzést küldeni egy lány felé ha bejön nekik, és még nem ismerik csak látásból?

Figyelt kérdés
a szemezésen kívül van iylesmi?
2008. okt. 14. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi nem vagyunk utalgatóak, azt csak a nők csinálják, mi meg nem értjük, mit akar. Ha tetszel neki, akkor egész nap téged stíröl, vagy megmondja.
2008. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
mosolygás, és esetleg leszólit ha mer
2008. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Rádnéz, igyekszik a közeledben lenni, stb.
2008. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze csak az a baromi egyszerű megoldás nem jutott eszetekbe hogy pl szimplán elhívja valahova és megmondja h tetszel, nem lenne e kedved kapcsolatot kezdeni?! Mi tényleg nem rejtjelezünk max a hadseregben mert ez egy baromság ráadásul nem vezet sehova azt csak a hülye picsák művelik!
2008. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én meg hasonló helyzetben vagyok, mert én sem nagyon döntöm el tetszem e egy fiúnak, vagy csak játszik el. ha már hozzámér többször indok nélkül, és mindig a közelemben van, és segít, meg szemez, az már azt jelenti hogy bejövök neki nem? na és hol az amit itt olvasok, hogy a fiúk nem rejtjeleznek. szerintem igen, vagy szórakoznak? vagy nem mer odajönni? ilyen is lehet a dologban nem? ebben az esetben pl. mi lehet?
2008. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezed,hogy mit akar.:PDe azért normálisan,ha neked is bejön...,mert ez komoly "jel",hogy bejössz a pasinak.

A kérdező kérdésére válaszolva,am.szerintem a közeledés több téren...

2008. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!