Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 4 éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 éve szerelmes vagyok egy srácba az osztályból és nem tudom hogy mondjam el neki és idén ballagok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném neki elmondani de nem tudom hogy tegyem és idén ballagok és nem is egy suliba megyünk SEGÍTSÉG
2010. máj. 14. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el vele beszélgetni, és jussatok el a témához.
2010. máj. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ezt elszúrtad, mostmár csak égeted magad.


főleg ha másfelé mentek.


ha egy suliba mennétek akkor lenne értelme, de így csak egy még fájóbb emlék marad ha szépen beégeted magad, tapasztalatból mondom 22/f

2010. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
JOl tetted h vártál eddig. NEM jó osztálytárssal járni!!! szreintem ha van vmi nagyon jo közös barátotok ő segithet. vagy menj el oda bulizni ahova ő jár. bezsélj vele msnen. nnyi lehetőség van:)
2010. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele többet beszélni,esetleg kérd meg,hogy vigye el hozzád az egyik füzetét,és ha elmegy,valószínű bejösz neki. Próbálj vele sulin kívül is talizni.
2010. máj. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem tépd le mint egy sebtapaszt. éppen azért mert elballagsz, én is most ballagok, és azt érzem, hogy már bármit megtehetek. nem kell többet szembenézned vele ha elutasít. és vagány csajnak érezheted majd magad h nem szalasztottad el az utolsó lehetőséget. ha igen, azt még bánod sokáig.
2010. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lesz banket? Már ha egyáltalán középiskoláról van szó. A banket végére mindenki piás. Talán több bátorságod lesz és ő is őszintén fog reagálni. Ha hárít az sem baj mert többé nem muszáj találkoznotok. Ha meg bejösz neki akkor f@sza. És nem kell tudnia róla hogy 4 éve szereted. Ha érettségi előtt álltok akkor most még hanyagold egy kicsit mert csak felidegeled magad rajta.

A szerelem néha nem villámcsapásként érkezik hanem döntés kérdése. És pozitívum hogy valamennyire már ismeritek egymást, szóval nem zsákbamacska.

2010. máj. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget de nem tudok vele beszélgetni és nem is egy városba lakunk és hozzászólok ideges leszek és hülyeséget mondok mert olyan régóta bejön egyébként 4 évvel ezelőtt jártam vele de elszúrtam
2010. máj. 15. 09:48
 8/9 anonim válasza:
Hogyha nem fogsz vele többet már nagyon találkozni,kerek perec mond meg neki,hogy szereted. Úgy is mind 1 :'D...ha meg érdekli a dolog,akkor biztos fel fogja utána venni veled a kapcsolatot akkor.
2010. máj. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de nagyon félek neki elmondani
2010. máj. 15. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!