Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye a fiúknak kell az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a fiúknak kell az első lépést tenniük. Na és ezt hogyan? Menjek oda egy lányhoz és mondjam hogy tetszel?

Figyelt kérdés
Vagy mit lehetne mondani? Csajok ha odamenne egy fiú hozzátok aki nem jön be, tuti utána barátnőitekkel kibeszélnétek meg röhögnétek rajta:S
2010. máj. 13. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ki nem k@kálja le hogy min röhögnek a csajok? Te egy pasi vagy! Aki meg tudj adni nekik ami kell nekik! ÍGY gondolkozz! Amúgy előszőr haverkodj össze vele, de azért ne vidd túlzásba! Aztán ha úgy veszed észre hogy szívesen dumál veled, akkor majd kérdezd meg tőle hogy nem volna-e kedve kettesben beszélgetni veled! Akkor meg majd megmondod neki hogy tetszik neked. Ennyi. Ja, ha visszíutasít, akkor ne foglalkozz vele többet!
2010. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet kiröhög, és? Mi van, ha nem? Menj oda és mond neki először is, hogy Szia, már régóta figyellek és nagyon tetszel nekem. Volna kedved velem megenni egy kakaóscsigát?...

amúgy van valaki aki tetszik és nem mersz odamenni vagy csak érdeklődsz?

2010. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Odamész, és érzékien a fülébe súgod: Idefigyelj kislány, ugye tudod hogy ma szopni fogsz?

tuti siker ;)

2010. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Már egy barátnőm, de őt Discoban szedtem fel. És nem tudom hogy máshol hogyan keressek barátnőt. Egyépként sok lány tetszik nem csak egy:D Úgyhogy kéne valamit lépni...
2010. máj. 13. 19:46
 5/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem menj oda hozzá beszélgetni valami "ártatlan" témával.. pl. : "halottad, hogy elborult a matek tanár a lépcsőn ?" - persze valami szolidabb is megteszi xD - aztán beszélgess vele úgy is ésuzre veszed, ha tetszes neki..

de szerintem ne mond meg neki így az eljén hogy tetszik neked, mert engem például ez nagyon idegesít.. nem mész oda egy csajhoz, azért mert ronda.. vagy igen ?

szóval beszélgetés, aztán majd kialakul (:


15/L

2010. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

19:48 vagyok.

én nem röhögöm ki azt, aki odajön és nekem nem tetszik.. nem tetszhet mindenki

2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát csatlakozom az előttem szólóhoz tényleg bejön 92%-ban.

15/f

2010. máj. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Lihegj a fülébe és mondd,hogy kanos vagy

ja és ne fürgyön le xd

2010. máj. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Próbáld ki a legsz@rabb csajozós dumákat! De tényleg! Annyira rosszak hogy a lány csak röhög rajta, és ezzel megtöröd a jeget.==>Pl.:

-Szia! Tudod mennyit nyom egy jegesmedve??

-Hümm, nem mennyit?

-Pont annyit hogy megtörje a jeget kettőnk közt.

-Haha

Van akinél bejön...

2010. máj. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!