Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szeretnek a pasik? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szeretnek a pasik? Ha rájuk nyomulsz, vagy ha kéreted magad?

Figyelt kérdés
Úgyértem, hogy én igenis szeretem kéretni magam a fene egye meg, és szeretem ha a pasi lép először és ír smst és elhív valahova anélkül, hogy én mind kelljen lökdössem, de a tapasztalatom azt mutatja, hogy folyton kell mondani, h mit csináljon, és a pasi ismerőseim is azt mondják, hogy az a jó ha egy lány nyomulós. Lehet, hogy én túl régimódi vagyok :P, ti h gondoljátok?
2008. okt. 13. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, de sajnos a mai pasik (egy része) már nem szeret hogy is mondjam udvarolni?! :S
2008. okt. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen is szeretnek udvarolni. csak nem kell azt elvárnunk tőlük, hogy kitalálják, hogy mit szeretnénk. szóval szerintem egyszerre kell csinálni a kettőt
2008. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szerintem is többségben vannak azok a pasik, akik nem igazán akarnak udvarolni. Én is régimódi vagyok, és úgy gondolom, hogy egy férfi legyen férfi, és udvaroljon. Szerencsére találtam nagy nehezen egy olyan barátot, akit nem kell lökdösni. Ő tette meg annó az első lépést, és ez nekem nagyon bejött. A mai napig mondogatom neki, hogy milyen bátor volt. Pedig ez szerintem alap lenne. De hát most már nem ez a szokás. Most már az a menő, ha a lány nyomul.
2008. okt. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagyok. Véleményem szerint a nyomulós lányok megbízhatatlanok, és nem sokat foglalkoznak az érzelmekkel. Mivel minden lány, aki nyomulósnak tűnt, ilyen volt, ezért már eleve megvan ez az előítéletem, ha nyomulni kezd egy lány.
2008. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hehe :D, de ha nem nyomulsz akko észre sem vesznek :))... az expasimmal fél évvel korábban összejöttünk volna, ha lesmároltam volna amikor először megláttam, 2 évig voltunk együtt...
2008. okt. 13. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Először nyomulsz, aztán picit kéreted magad, végül pedig behódolsz, nekem ez kell. ;)
2008. okt. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kéresd nagad de ne örökké!!
2009. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!