Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 fiú, egy lány. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 fiú, egy lány. Mit csináljak holnap a buliban? Haverral megyek, aki többet akar, srác ott lesz, akivel szeretnék összejönni.

Figyelt kérdés
Szóval van két srác. Az egyik, legyen mondjuk Ákos, vele már 2x randiztam eddig, aztán 2 hétig nem tudtunk egyéb elfoglaltságok miatt, mikor kerestem msn-en, azt írta, ’nem tudja akar-e egyáltalán kapcsolatot akárkivel’. Ez múlt héten pénteken volt. Szerintem megijedt kicsit, lehet azt hitte hogy komoly kapcsolatot szeretnék 2 randi után. Nem foglalkoztam vele ezután, nem is írtam rá msn-en, viszont ő igen, már 3x is keresett. Én meg közben megbeszéltem a másik sráccal, legyen Jani a neve, hogy elmegyünk majd bulizni pénteken együtt, amúgy ez a srác akar tőlem valamit, csajként tekint rám, de én csak haverként tudok tekinteni rá. De ezt ő nem tudja, nem tudom, hogy mondjam el majd neki… Tegnap rámírt Ákos megint hogy miújság? Meséltem neki a buliról, h megyek másik sráccal, XY helyre,nem tudok tétlenül várni... Erre azt írta, hogy ő is odamegy, és akkor majd összefutunk :) (azt látom rajta, hogy szeretne valamit, csak a múltkor biztos ’megijedt’, azt hitte hogy már kapcsolatot szeretnék 2 randi után, túl gyorsnak találja így, pedig én is ismerkedni szeretnék még..)Nagy dilemmában vagyok, nem tudom mi legyen holnap.. Ha elmegyek Janival, és ott lesz Ákos, biztos odajön majd, puszit is ad majd. Akár Jani előtt is.. Kinézném belőle :) Na a gond az, hogy én ettől a Janitól nem akarok semmit, Ákossal szeretnék összejönni.. Vele jobban érzem magam,. Eltudunk beszélgetni, helyes is, stb.. Nem tudom, mit csináljak holnap? :S Hogyan oldjam meg hogy majd Ákossal ’folytassam’ a bulit megbántás nélkül? És Janinak hogyan mondjam el, hogy csak haverként tekintek rá? :S Most biztos úgy tűnök, mint egy r.ibi, aki kavar mindent, pedig nem.. Ő lenne az első komolyabb barátom.. Köszi a válaszokat! 16/L a fiúk 19-20évesek
2010. máj. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
válasz mást,ez túl komplikált.
2010. máj. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Dobasd be magad a közösbe xD
2010. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így kezdődik egy gang-bang.
2010. máj. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De tényleg mit csináljak? Nem akarok mást, Ákost szeretném.. :) Belezúgtam.. :) Az értelmes válaszokat megköszönném :) attól függetlenül mindenkit felpontozok.
2010. máj. 13. 15:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

mondd le a sráccal a randit ("Janival") és beszéld meg Ákossal és legyél vele.

Bár ha elmegy veled Jani rájöhecc hogy mit akar ákos,Janinak meg legalább adsz egy esélyt, és ha rossz helyzetbe kerülsz még mindig elmehecc haza hogy rosszulvagy és esetleg máskor találkozni valamelyikkel. Egyébként ha Janival még nem randiztál, akkor honnan tudod hogy nem akarsz tőle semmit? :) Érdekes kérdések mi? :D ebből nem jössz ki könnyen =) de azért sok sikert!

2010. máj. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert a sulimba járt, 4 évig járt a szemközti osztályba.. nem tudok vele elképzelni kapcsolatot, pedig régen bele voltam zúgva egy ideig :) tényleg nem tudom mit csináljak.. :)
2010. máj. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!