Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mutatkozzak be, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutatkozzak be, hogyan nyissak felé?

Figyelt kérdés
Hamarosan találkozni fogok egy lánnyal, akit még nem ismerek (közös baráti társaság). Hogyan mutatkozzak be neki, hogy ne legyen tolakodó (esetleg kézfogás, arcra puszi, vagy semmi extra)? Ha első látásra szimpatikus akkor hogyan, mi módon nyissak felé?
2017. ápr. 4. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
tetszőőő g/*/ci :D
2017. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tengernyi tiszteletem XY kisasszony, Latabár Alfonz vagyok, ponthegesztő, szabad megcsókolnom a kezét? Hogy szolgál a kedves egészsége ezen a pompás tavaszi napon? Hallja Ön is, hogy a Columba livia domesticák milyen szép hangon csiripelnek a mai nap?


Semmi extra, Szia, Kovászos Gábor vagyok. Én ilyenkor várok pár tizedmásodpercet, hogy mit csinál a lány, kezet akar fogni, puszit adni, stb. Minden nő más ugye.


Ha szimpi, akkor kérd el a számát, lenne-e kedve legközelebb meginni kettesben egy kávét, teát, bármit.


De lehet ha az első bekezdést előadod, akkor ő fogja elkérni a te számodat. :D

2017. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add magad, az a leghatékonyabb. Mert most hiába mondjuk, hogy például adj neki két puszit, ha nem ez fakad a személyiségedből, akkor görcsös leszel, hiteltelen, ami taszító.
2017. ápr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ami nem kellemetlen neked. ha standard nálad az arcra puszi, akkor az
2017. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy sráccal hogy viselkedsz?


Vele se kell sokkal másképpen.


Viselkedj vele úgy mint egy emberrel. Ő is ember tudod...

2017. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mint 2-es mondja :) jót nevettem. Nekem az első bekezdés tetszene, na de minden nő más ezért is fontos a mértékletesség, ne rohand le és ne kérd el azonnal a telefonszámát, kicsit ismerkedjetek. Ha valaki tőlem telefonszámot kér, néhány perc után, esélyt sem adok.
2017. ápr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Arcra puszi. A kézfogás nekem túl hivatalos és távolságtartó egy baráti ismerőstől.

L

2017. ápr. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 spartacus96 válasza:

Szerintem ad önmagad

És ne tegyél egyböl olyat aminél még feszengesz

Csak lazán

2017. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!