Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hív el randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el randira? Elhívjam én?

Figyelt kérdés

Hetek óta beszèlgetek egy sráccal,nagyon tetszik.Talàlkoztunk egyszer vèletlenül akkor össze mosolyogtunk,de nem tudtunk beszèlni.Cukkoljuk egymást stb.

Tetszem egyàltalán neki?Kezdemènyezzek,cèlozgassak(hogyan),vagy hívjam el èn?

24(L)


2017. márc. 15. 17:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Nem hívott sehova,mêg cèlzàst se tett.Pedig figyelek arra amit mond!

Lehet csak ő is bizonytalan..àà nem tudom.Lehet tököt növesztek ès elhívom èn.Max azt mondja hogy nem..

2017. márc. 15. 18:48
 22/26 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok egy lánnyal, de én elhívtam de nem akart eljönni de csak mennek a beszélgetések :)) és néha sokat csipkelődik.
2017. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

10-esre és egyéb hülyékre ne hallgass. Valahogy jelezd neki, hogy bejönne.

Végső esetben pedig hívd el te, de ne randira hanem könyvtárba vagy ilyesmi.

2017. márc. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Legalább te elhívtad..sajnálom hogy nemet mondott! :(

Lehet ha legközelebb egy busszal jövünk haza meglèpem èn is a dolgot! :)

2017. márc. 15. 18:59
 25/26 anonim ***** válasza:
Lehet, olyan mint én. Mindig megvárom, még a nő lép. A kapcsolat folyamatos, de nem lépek. A nő, tényleg akar valamit, akkor lép.
2017. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben voltam pár hete, elhívtam találkozni, azóta már ő kezdeményezi a találkozókat. :D
2017. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!