Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig érdemes várni rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni rá?

Figyelt kérdés
A történet pár hónapja kezdödött. Ö egy barátnöm exe (ex ex exe hogy pontos legyek, ês a barátnöm szólt hogy érdeklem a pasit. Mostanában vettük fel a kapcsolatot, (ên 32 ö 39), de találkozni eddig nem tudtunk mert terápián van. Ugy kb. 4 napja a telefont sem veszi fel. Ennyi volt? Mitöl veszthette el az érdeklödését? Vagy csak ennyire elfoglalt? Állitólag uj gyogyszert irtak ki neki, es emiatt? (mármint lehet rosszul érzi magáti töle) Meddig érdemes rá várni? Nemsoká kiengedik elvileg akkor talâlkozunk, de igy azt se tudtuk megbeszélni mikor és hol konkrêtan. Lassan kezdek depis lenni mert nem tudom mit rontottam el. Akarom öt!

2017. márc. 14. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen terápián van?
2017. márc. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Agresszió terápia. Pszichiátrián.
2017. márc. 14. 19:34
 3/6 mikeXxX ***** válasza:

Csak én érzem hogy napi troll ?

Vagy ez egy komoly kérdés ?

2017. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok a választásodhoz!

Szerintem egy ilyen kincsre az idők végtelenségéig érdemes várni!

Ne add fel!

2017. márc. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kérdés valódi. A probléma is. Azóta ujra elérhetö volt, de most is néha egyszerüen eltünik...(mármint nem válaszol)
2017. márc. 15. 12:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem mi a gond avval ha terápián vesz részt, ö legalább sok más férfival ellentétben tesz is az agressziója ellen...
2017. márc. 15. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!