Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akar tőlem valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar tőlem valamit, vagy csak viccel?

Figyelt kérdés
Van egy srác a melóhelyemen, akivel elég jól elvagyok. Nagyon kedves, közveten,mindig mindenben segít nekem, és érdekes húzásai vannak. Eleinte olyanokat csinált nekem, hogy a hajamat akár hányzsór elment mellettem megérintette, és többször is szemeztünk már. Aztán tegnap volt a csúcspontja a dolgoknak, ami lehet egy kicsit tőlem is erős volt, főleg hogy én ilyet nem nagyon szoktam csinálni, de ő kezdte, hogy Mikor elment mellettem már nem csak a hajamat fogta meg hanem az újjával a nyakamat megsimogatta úgy hogy kirázott a hideg, és aztán visszanézett rám "úgy" Egy valamit tudni kell!van neki barátnője, de úgy hogy nem szereti,meg valójában csak épp hogy együtt vannak, ő már akar vele szakítani ezt el is mondja de valami miatt még mindig vele van. Talán ezért nem lép tovább?csak kostolgat? vagy minek nevezzem ezt?na és csináltam egy hülyeséget szerintem ,mert ma beszélgettünk, és megkérdeztem van e kedve egyszer összeülni velem. De minden ellenkezés nélkül ráhelyeselt.Hülyeséget csináltam?De ha már a nyakamat simogatja???nem tudom komolyan...Most már csak a hívásom várja mert nekem megvan az ő száma, de neki az enyém nincs.Ez is olyan gáz felállás.Én hívjam?Bár ő mondta hogy igen..
2008. okt. 12. 00:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem "ne érj rá felhívni, valami közbe jött". Összeszedhetné magát jobban. Például léphetne a barátnő ügyben, és nem megtartani a "vésztartalékokat", igazán sarkára állhatna hogy elkérje legalább a számod. Abban nincs semmi rossz hogy megbeszéltetek egy időpontot, de szerintem a következőt már ő lépje inkább meg. Nehogy kiderüljön hogy valójában te voltál a vésztartalék.
2008. okt. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy meghúzzon akkor minden további nélkül hívd föl. Ha komolyabbat akarsz tőle akkor viszont várj még vele, hogy mi sül ki a barátnős ügyből, vagy beszéld meg vele, hogy mit akartok.
2008. okt. 12. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aha köszi a válaszokat, és hozzáfűznék akkor még 1-2 dolgot. Én sem komoly kapcsolatra gondoltam, csak szórakoznék egy kicsit. Amolyan flört szerü, de nem akartam beégni, hogy nem akar semmit, és írok neki sms-t és nem reagál vissza. Én ettől féltem. Akkor csak küldjem el a számom neki, és várjak? Aza helyzet hogy tényleg nem vagyok szerelmes meg ilyenek, de ugye az igaz hogy bejövök neki valamilyen szinten?Végülis ez érdekel legjobban. Meghúzni meg nem hiszem hogy tudna ha én nem akarok lefeküdni vele. Azt még tudni kell, hogy a srác fiatalabb nálam 3 évvel, és még erre gondoltam hogy emiatt sem mert kezdeményezni talán fél tőlem?Komolyabb is vagyok kinézetre, tehát nem az a vihogos kis cicababa, mint az ő korosztálya lányokban. ???
2008. okt. 12. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem hívtam fel, mert otthagytam számát a melohelyen! :D Még jó is, mert lehet már írtam volna neki. De meddig várjak? CSak gumálni akarok mondjuk, meg ismerkedni, nem full love-t.De azért beégni sem, hogy azthidje nyomulok.
2008. okt. 12. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!