Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van akit zavarna ha erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akit zavarna ha erősen kancsal lenne a barátnője?

Figyelt kérdés

2017. jan. 13. 20:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De fain, hogy mindenki ilyen jó abban, hogy más pénztárcájába turkáljon. Ezer meg ezer dolog lehet amièrt nem tud annyi pénzt összespórolni. Vannak olyanok akiket nem csak azzal "bűntet" az èlet, hogy kancsalok, nagy az orruk stb... Aki meg csak az összejövetel után teszi szóvá nemtetszèsèt az tegyen ellene valamit, vagy csak k pja be, hogy ennyi gerinccel sem rendelkezik. Mertha már az elején nem volt annyira öszinte, hogy megtegye.. Egyszer volt nekem is hasonló.. 1 èv után közölte velem, hogy amúgy jobban szeretne/vonzódna hozzám, ha nem így nèzne ki az arcomon az az egy dolog... Nekem pedig olyan emberre volt szüksègem aki elfogad úgy is, márpedig azt gondoltam, ha már összejött velem akkor szeret azèrt amilyen vagyok. Máskülönben csak egymás idejét vesztegettük, mert az èn èletemből is elvette addig a lehetősèget, hogy esetleg megismerjek valaki olyat aki elfogad a hibáimmal. Persze ez nem olyan dolog, amin ne akarnék változtatni, de jelenleg sok más elviszi a jövedelmem. (egyetem,albèrlet stb) és nem mindenkinek szórják a pénzt anyucièk :).
2017. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert mivan az arcodon ? Bibircsok ?
2017. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
8%
Bármi lehet. Tudod, vannak olyan műtètek amire nem jár a tb ès 400.000-nél kezdődnek. :D Na azt spórold össze diákként egyetem mellett, albérletet, rezsit, kaját fizetve, 0 családi támogatással. Meg SOK egyéb tènyezővel, (pl amikor még te küldesz haza pénzt) szóval csak ne legyetek olyan okosak amikor más pénztárcájába akartok turkálni, hogy neki mire van pénze és mire nem. Hidd el, ő se azèrt nem csináltatja meg, mert "igènytelen" hanem nem sz rik húszezreseket.
2017. jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Engem nem zavarna énis az vagyok :)
2017. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!