Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, válaszoltok? Kérlek.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, válaszoltok? Kérlek.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki 18 éves, én pedig 15 vagyok. A fiúval alig beszéltem, aztán most rámírt és valahogya odáig fajult a dolog, hogy megkérdezte, hogy nem a járnék vele. Eszik a lányok a fiút, nagyon helyes srác, csakhogy nekem ez így furcsa. Most szakított a barátnőjével és egyből bepróbálkozik nálam. i mindig így csináljátok? Mondtam neki, hogy ez nem érzelmi kapcsolat lenne. Aztmondta, hogy időközben megcseretnénk egymást. Ez lehetséges? Közben iwiwen rengeteg lányról írt véleményt és képkommentárt, hogy nagyon szép meg mit tudom én. Minden fiú ilyen? vagy ők a nőcsábászok? Nagyon aranyos srác, nem hiszem, hogy átverne, mert bátyjám egyik legjobb haverja. Hogy van ez? :\
2010. máj. 3. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak szerelemből járok valakivel. Divatból meg stb.. nem.

Ezt te tudhatod. És így h alig beszéltem egy lánnyal, és máris az hogy 'járunk' áá..a találkozás is elég nehezen ment. mármint megkérdezni:$=)

2010. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vidd rá, hogy kicsit jobban megismeritek egymást, aztán lehet róla szó. Ha időközben szarik rád, akkor meg egyértelmű.
2010. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ha jófej szerintem próbáld meg vele, végülis nem veszíthetsz semmit. legrosszabb esetben tapasztalatot szerzel
2010. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Nem válaszolok.
2010. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Amúgy igen.

Az ilyen a külsejével ragad meg. Te vagy rá az ékes példa..külső miatt szánalom jártni..

És igen. Mond neki hogy nem, ismerjétek meg jobban egymást, és akkor majd elválik. Ha nem megy bele akkor igen, nőcsábász. Aki nem küzd nőért, mert elvárja hogy azok küzdjenek érze. És hidd el hogy lesz más balek akit bepaliz. Szóval dönts a legjobb tudásod szerint. De én ink a megismerést ajánlom.

2010. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"nem hiszem, hogy átverne, mert bátyjám egyik legjobb haverja"


senki sem hiszi, aztán eccer mégis realizálni kell, h bizony ÁTVERT!!


amúgy alapszabály:

ügyféllel, főnök lányával, haver ismerőseivel, testvérek barátaival NEM JÁRUNK!!!!!!

abból jó nem jöhet ki soha!!

2010. máj. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát elmondom neked én is iylen vagyok és elhiheted nem "jófej" a srác szerintem... a legjobb formánk kell mutatni egy lánynak, az elhiszi hogy kedvesek meg jófejek vagyunk aztán megdufjuk és utána büdös bunkók vagyunk vele... legalábbis az ilyenek (bár nem vagyok rá büszke de alapjáraton bunkó stílusom van) tehát a válaszom: nehogy lefeküdj vele!!!!! inkáb velem ;) jó ez csak vicc volt :D
2010. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válaszolok.
2010. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem egy bunkó pofa.Ha igazán szeretne akkor inkább kicsit visszahúzódóbb lenne.(értendő veled szemben)Szóval szerintem mondj neki egy kövér NEM-et!
2010. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!