Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal már 3 alkalommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal már 3 alkalommal randiztam, de még semmi extra nem történt. Bennem a hiba?

Figyelt kérdés
3 alkalommal találkoztam vele, a munkahelyemen ismertem meg, bejövök neki és ő is nekem, de az élethelyzetünk nem engedi,hogy sokat lógjunk együtt. Pesten tanul és én meg vidéken dolgozom. Ma miután elváltunk megjegyeztem neki,h igazán kedvem lett volna megcsókolni, de egyszerűen a szitu nem úgy hozta és valóban nem hozta úgy... csak közterek és kávézók, nem volt hangulata az egésznek. Tapasztalatom azért van ismerkedés terén de van akivel ment egyből, vele nem. Én vagyok a gyökér? :) (ő 19 én 27 vagyok) Mindenféle kérdést várok, hátha rátudtok világítani a dolog lényegére..
2016. dec. 11. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem most volt egy lány pár hónapja, akivel úgy gondoltam, hogy lassabbra veszem a tempót. Nem volt csók első randin, pedig általában szokott lenni, ha van vonzalom. Na, a lényeg, hogy már mással van együtt... Pedig bejövök neki, volt már közöttünk egy s más régebben.
2016. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért legalább már mwgfogtad a kezét? Az első csókhoz meg mégis milyen helyszín kellene. Ne taktikázz ennyire, csak nehezíted a dolgokat, rágörcsölsz.
2016. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, benned van a hiba. Legyél bátrabb, mert jön valaki, és hanyatt dönti egy nap alatt.
2016. dec. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

En hetekig nem csokoloztam a mostani elettarsammal. Nem gondolom gaznak. Ez igy volt jo. (Igy tetszett,nem akartam elsietni,,pedig szexmanias vagyok.)

Nem gondollak gaznak. Gondolom jol erzitek magatokat egymassal . Az a lenyeg. Majd szep lassan kozelebb kerultok.

N

2016. dec. 12. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt megjegyezné nekem egy fiú, azért elgondokkodtam volna rajta, hogy miért nem tette meg. Nem kell tökéletesnek lennie az elsőnek, ha érdeklődik, már azt értékelni fogja, hogy kezdeményezel.
2016. dec. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, a lényeg az,h nem görcsölök rá, lesz ami lesz :)
2016. dec. 12. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!