Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok a Starchat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a Starchat oldalról? Valódi nők vannak rajta, vagy fizetős nők hamis képel?

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 2. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarom elhinni, hogy mind ilyen jól néz ki, és egyik sem találja meg a párját. Szerintem nem az ő képeik.
2010. máj. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezek mind modellek? amugy sztem ribik. :S
2010. máj. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
így vagyok vele én is, nem hiszem el, hogy ilyen jók és így keresik a szexet...:S De jó lenne ha reális lenne:D
2010. máj. 2. 10:19
 4/9 anonim ***** válasza:
gondoljátok, h 1 szépségkirálynő nem lehet magányos? akkor miért lett öngyilkos az egyik vmelyik évben? nem tom pontosan, h melyik volt az. a szép nők is lehetnek magányosak. mellesleg, hiába omlik a lábuk elé 1000 pasi, ha az nem az, amire vágynak. de azért ez sztem ciki, h szinte árulják magukat a neten.
2010. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem elég kamu képeknek tűnnek
2010. máj. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Höh kiprobáltam:D Neméri meg.. Cimet nemlehet irni, várost nemlehet irni, MSN cimet nemlehet irni, E-mail cimet nemlehet irni, számot nemlehet irni 2jegyünél többet.. szal neméri meg:_D és 1 SMS több mint 300 ft
2010. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És sztem valodi csajok

!! elözö vtam xD

2010. máj. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Virgi1975 válasza:
Nem azok küldik az sms-t akik a fotón vannak.Legyen lány, vagy Fiu.Hamar szerelmet vallanak két három sms után, ugyan már..Ja és tetetik a hűlyét, Ha kéred irja körbe a számát, vagy a mailját összevissza irkál, és nem a lényeget csinálja..Hanem elmondja hogy hiányzol:-)))Nevetséges, még j hogy céges telóról smsezgettem...Be ne döljön neki senki, ennyire nincsenek sem a nők sem a férfiak kiéhezve, vagy ha kilennének, és valos lenne:hamar megtalálnák a modját hogy kijátszák a rendszert!
2010. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

NEHOGY valaki kipróbálja!!!!!!!!!EZ egy átverés, ha visszaküldöd a reg sms-t, utána minden kapott sms után levonnak Tőled, mivel a vissza sms-el elfogadtad a feltételeket, engem így lovasítottak meg 2000 Ft-al, még éjszaka is küldözgették, hogy szia édes mi a helyzet.

Reklamáltam a telefontársaságomnál, hogy ne hajtsák be rajtam, de nem értem el semmit, fel akartam jelenteni őket, de külföldi székhelyük van.

A titka, h egy csávó ül a laptopja előtt, és ő küldözgeti a gépről neked az sms-eket, ott tűnt fel, h a második sms- után elmondta majdnem h szeret, és mivel lány vagyok és lánynak írtam (de nem azért mert leszbosz vagyok, hanem mert egy csajt akartunk felhajtani, hogy egy pasit a csőbe húzzunk)akkor az állítólagos lány cálaszolt elég kétértelmű dolgokat, szóval KAMU!!!!!!!!És elszedik a pénzedet is.Én megfenyegettem, azért állt le az sms-ezgetéssel.

Tehát utána minél több sms-t kapsz, annál többet fizetsz!!

2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!