Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány köztetek aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány köztetek aki járna transzszexuális fiúval?

Figyelt kérdés

Tehát olyan fiúval aki lánynak született, és utána lett fiú.

Járnátok ilyennel ha egyébként tetszik és jól megértitek egymást, vagy nem?


2010. máj. 2. 00:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

én konkrétan azért nem járnék, mert magam vagyok transzszexuális srác (non-op, tehát nem volt műtétem; illetve hormonkezelésem meg semmi egyebem sem még, sajnos) és hát hetero. szóval a lányokhoz vonzódom.

egyébként változó, van ismerősöm, aki balhézik, hisztizik, ha az ilyesmi egyáltalán szóba kerül, hogy ő soha.. viszont akivel ismerkedem, randizok, az ezzel a tudattal van velem és egyelőre semmi gond. :)

egyébként tudom, a legnagyobb probléma ez a gyerekvállalás szokott lenni meg.. hogy nincs pénisz. (persze, van péniszképzés, mint műtét, de nagyon kockázatos és persze tökéletlen..) pedig hát, szerintem nem kizárólag a lábunk közötti izé dönti el, mik vagyunk. :/

2011. nov. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!