Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen szöveggel szólítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel szólítsak meg egy fiút az utcán, hogy abból következő találkozó is lehessen? 20/L

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 19:23
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat megköszönném!
2010. máj. 4. 18:36
 12/21 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Gyüssz b@szni vagy baszol gyünni?!

2010. máj. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13:57 Téged igy szoktak a csajok leszólitani?Ezt én el nem hiszem.
2010. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Véletlenül üsd meg,hogy kicsit fájjon neki aztán meg ugy sajnáld az egészet,hogy hivd meg egy fagyira vagy valami ilyesmi.
2010. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
93%

dobj el vmit pl a kulcsod vagy a táskád pont mellette mintha elejtetted volna:D

és akk lehajol segíteniXD

2010. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
94%

Ez az ismerkedési mód alapjában véve nem a legjobb, de ha így szeretnéd csinálni a dolgokat, akkor azt javaslom, hogy menj oda hozzá. Aki azt mondta, hogy írd fel a karjára a számodat, az tud valamit. Menj oda hozzá mosolyogj rá kedvesen és biztatóan, majd mondj valami ilyesmit:

-Szia látom kissé bátortalan vagy, ha érdekel a nevem itt a számom hívj fel. (elkezded írni a karjára belülre) Ha gondolod felhívhatsz, én örülnék neki és esetleg el is mehetnénk együtt valahova... Miután végeztél mosolyogj rá még egyszer és szép lassan sétálj odébb :)

Persze, ehhez, hogy sikerüljön az kell, hogy a csávó ne legyen kapcsolatban, bejöjj neki, vagyis tetsszen neki ez a fajta közeledés. Próbálj önbizalmat valamint kedvességet sugározni magadból (önbizalom nem úgy néz ki, hogy beképzelt vagy, hanem jófej) Ja és iszonyú fontos, hogy ne kurv@zz! Legyél normális értelmes nő! Ja és nem muszáj odamondani, hogy elmehetnétek valahova, de valami célzó értékűt mindenképpen mondj. Hát szerintem én ennyit tudtam hozzáadni a dologhoz, de te is hozzátehetsz valami +-t. Szerintem így van esélyed, ha helyesnek talál. Ja és ha bejössz neki lehet utánadjön, akkor azt engedd meg neki, de hogy pl. hazakísérjen meg hogy felszálljon veled egy buszra olyat semmiképp se, de ha mégis felszáll veled a buszra csak mosolyogj rá egyet. Ja aztán meg gondold ki, hogyha esetleg felhív hova mennél vele, mert lehet hogy tőled fogja várni az ötletet és vigyázz nehogy csak suta csönd legyen, ha esetleg felhív. Ja és ha összeszoktok esetleg, akkor megmutathatod lassanként az igazi oldaladat is, nem kell mindig az a mindent tudó magabiztos nőnek lenned, hanem aki vagy.

Hát enniy, ha van még kérdésed csak szólj :)

2010. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
44%

Ugyan már... nem gondolod komolyan hogy csak úgy leszólítasz valakit is? Ha ezt teszed akkor nem fognak komolyan venni. Én sem veszem komolyan a rámenős, nyomulós matrica szerű csajokat. Ha viszont meg kell szerezni valakit akit nem lehet, na abban már van kihívás.

A lényeg: egyszerűen csak beszélj akármiről, az lényeg h beszéljetek. A végén be vágod ezt hogy "Összefuthatnánk máskor is" és ennyi (persze az is lehet h majd ő mondja ezt) Vedd lazán a dolgokat.

2010. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok ilyen rámenős,hogy a karjára írjak.Mert ezt rossznak is veheti, én sem örülnék ha egy idegen ember a karomra írna.Aztán meg az esti fürdésnél lemossa ha nem jövök be neki.Nem biztos,hogy rögtön a tel.számmal kéne kezdeni, először haverkodhatnánk aztán kiderül van-e valakije stb,ismerkednénk és kialakulna valami vagy nem...De nem szeretném már az elején azt hinné,hogy nyomulok.Főleg mert ő egy kedves, aranyos fiú és szerintem ő se nyomulós. Sokat gondolkodtam már rajta,lehet inkább segítséget kéne kérni tőle valamiben.Nem tudom mi lenne igazán jó.
2010. máj. 4. 19:29
 19/21 A kérdező kommentje:
19:29 jó az ötlet, csak ott a bökkenő,hogy beszéljünk valamiről.Na de az hogy kezdődjön? Ahhoz csak oda kell menni hozzá.És azt nem tudom mit mondjak.
2010. máj. 4. 19:32
 20/21 anonim válasza:
100%
19:32 Hogy miről? Bármiről. Egy adott szituációban meg kell találni az odaillő témákat. pl.: ha busz megállóban ácsorogtok akk arról v egyszerűen csak megkérdezed h mennyi az idő, utána mosoly és már kezdhetsz is bemutatkozni, ha ezek után vmikor elakadnál jönne az a kínos csend akkor csak mond azt h neked menned kell, elmondod h nagyon jót beszélgettetek és h szeretnél találkozni vele. Ezután már lehet egy igazi randi.
2010. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!