Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg azt a lányt akibe szerelmes vagyok és járni szeretnék vele hogy biztosra mennyek?

Figyelt kérdés
előre is köszi
2008. okt. 6. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, eljönnél velem valahová? Mondjuk meghívlak teázni.
2008. okt. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sztem legyél konkréét:))

Szija,Tök szép a szemed,nekem negyon bejössz.Ez kölcsönös?

2008. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Valóban lehetsz konkrét is. De próbálhatod úgy is ahogy az előbb már irták, hogy elhívod moziba, sétálni.stb... vagy próbálj egyszerűen kedves lenni, közel kerülni hozzá... flörtölni vele... ez a pasiknak a vérükben van:D ne izgulj! légy laza:)
2008. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nekem most is van 1 csaj aki teccik nekem és már 1x montam is neki de akkor mondta hogy nem teccek neki azóta elkezdett velem kedves lenni meg barátságosabbb stb. de most énse toom elmondani neki de mikor 1. nek odaálltam elé akk naon izgultam és sztem ez volt a baj majd most ha megint megtoom ezt tenni laza leszek nem fogok izgulni mert ez olyankor nagy ellenség A tanúság ebből az hogy áljj elé moind meg neki és hivd is el ha olyan idő van meg jó a kedved meg az övé is ÉS NE IZGULJ!!!!!
2008. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!